LTMIX najlepszy w Krzywdzie

Opublikowano: 18 sierpień 2019, 21:44 Kategoria Sport
krzywdagmina łaskarzewpiłka nożna

Zespół LTMIX wygrał Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego, który odbył się w Krzywdzie (gm. Łaskarzew).

Na starcie dzisiejszego turnieju stanęło 12 drużyn. Przez kilka godzin na boisku przy szkole podstawowej w Krzywdzie przewinęło się ponad 130 zawodników. Po fazie grupowej z rozgrywkami pożegnały się cztery zespoły: Albatrosy Żelechów, Drużyna Actimela, Sandały i Żabieniec.

Wyniki fazy pucharowej

Ćwierćfinały

Młodzi Waleczni – OSP Łaskarzew 4:2

LTMIX – Niepozorni 5:0

Absolwent Budel – FC Kontuzja Bramkarza 0:0 (k. 2:3)

Michałki – Millor Siedlce 1:0

Półfinały

Młodzi Waleczni – LTMIX 3:6

Michałki – FC Kontuzja Bramkarza 0:3

Mecz o 3. miejsce

Młodzi Waleczni – Michałki 2:1

Finał

LTMIX – FC Kontuzja Bramkarza 1:0

Najlepsze zespoły otrzymały puchary i medale, które wręczali reprezentujący starostę powiatu Marek Ziędalski z Zarządu Powiatu Garwolińskiego, wójt gminy Łaskarzew Marian Janisewicz oraz dyrektor SP w Krzywdzie Monika Marciniak. - Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Mieliśmy drużyny z Siedlec, a nawet z Pionek – zaznaczał organizator Filip Rutkowski z KS Snajper Sośninka.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Andrzej Gronosz (LTMIX). Koronę króla strzelców, z 14 trafieniami na koncie, zdobył Michał Dryński (LTMIX). Tytuł MVP przyznano Kacprowi Kowalczykowi z Młodych Walecznych.

Skład LTMIX: Andrzej Gronosz, Michał Fijołek, Ireneusz Weber, Michał Dryński, Kamil Kuczewski, Artur Markiewicz, Artur Barwicki.

łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież