Pobiegnij w Grand Prix Ziemi Garwolińskiej!

Opublikowano: 19 wrzesień 2019, 12:17 Kategoria Sport
truchtacz.plgpzgCSiKbieg

Po wakacyjnej przerwie wraca Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na Tereneach Rekreacyjnych Zarzecze wystartuje trzeci bieg tegorocznego cyklu. Organizatorzy jak zawsze zachęcają do udziału całe rodziny. To już ostatnia prosta przed wielkim finałem.

Grand Prix Ziemi Garwolińskiej to cykl czterech biegów organizowanych przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Impreza, której celem jest przede wszystkim popularyzacja biegania i aktywizacja społeczności lokalnej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki różnym dystansom dopasowanym do możliwości w imprezie mogą wziąć udział dzieci – już od przedszkola, młodzież i dorośli, którzy do przebiegnięcia będą mieli około 5 km.

 W tej grupie oprócz klasyfikacji OPEN kobiet i OPEN mężczyzn, o miejsca na podium walczą także zawodnicy w kategorii 50+. Dzieci i młodzież do 16. roku życia rywalizują ze sobą w czterech różnych kategoriach wiekowych – z podziałem na dziewczynki i chłopców – oraz na 4 różnych trasach.

Jak podkreślają organizatorzy każdy, kto weźmie udział w biegu jest zwycięzcą, dlatego na mecie wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe medale.

Biegi dla dzieci rozpoczną się o godzinie 15:00. Dorośli wystartują o godzinie 15:30. Biuro zawodów, w którym wszyscy chętni do wzięcia udziału w biegu będą mogli się zapisać i otrzymać numer startowy, będzie czynne od 14:00. Zapisać można się także przez Internet na stronie www.truchtacz.pl

Wielki finał, podczas którego zostaną nagrodzeni zwycięzcy całego cyklu, odbędzie się w październiku.

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież