Złota sportowa jesień młodzików Wilgi

Opublikowano: 02 październik 2019, 09:17 Kategoria Sport
lekkoatletykawilga garwolin

Młodzicy Wilgi nie zwalniają  tempa. Po doskonałych występach w Olecku, Ciechanowie i Siedlcach, przyszedł start w zawodach ? Szukamy Olimpijczyków?, które odbyły się w Radomiu, gdzie pojawili się reprezentanci z województwa świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Niestety pogoda  nie pozwoliła na uzyskiwanie dobrych wyników, liczyły się zatem trzy pierwsze miejsca, które nagradzane były czekoladowymi pralinami. Tych ostatnich podopieczni trenera Stanisława Buszty przywieźli z Radomia aż dziewięć, były zatem powody do zadowolenia.

Złote medale zdobyli: Olga Świesiulska ? 600m, Adam Skoczylas ? pchnięcie kulą, Szymon Głaszczka ? skok w dal, Wiktor Sikora ? skok wzwyż.  Drugie miejsca przypadły:  Ewelinie Kucharskiej - skok w dal, Mai Przybysz ? rzut oszczepem, Jackowi Febertowi ? 600m. Na trzecim miejscu swoje starty ukończyli ? Wiktor Sikora ? pchnięcie kulą i Szymon Głaszczka ? skok w dal.

Warto dodać  że wysokie, czwarte miejsce, zajęła w biegu na 600m Aleksandra Borkowska,  z czasem nowego rekordu życiowego ? 1.46.25s.