Strzelali z okazji Dnia Nauczyciela

Opublikowano: 14 październik 2019, 10:33 Kategoria Sport
dzień nauczycielastrzelectwosnajperekonomik

Kilkudziesięciu nauczycieli i pracowników oświaty wzięło udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego organizowanych z okazji Dnia Nauczyciela.

Zawody, organizowane przez Klub Strzelectwa Sportowego Snajper, odbyły się w czwartek, na klubowej strzelnicy na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Garwolinie. Sędzią głównym był Jerzy Mitek.

Puchary i dyplomy najlepszym wręczono podczas piątkowych obchodów Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. W rywalizacji indywidualnej kobiet (startowało 11 pań) zwyciężyła Kinga Dębska (ZS nr 1 w Garwolinie) przed Małgorzatą Żurawek i Edytą Sergiel (obie ZS nr 2 w Garwolinie). W gronie 15 zawodników wygrał Tomasz Turek (ZS nr 1 w Garwolinie) przed Stanisławem Madejskim i Wojciechem Gąską (obaj LO w Łaskarzewie).

Konkurencję drużynową kobiet wygrały zawodniczki z ZS nr 1 (Kinga Dębska, Elżbieta Rosłoń, Anna Biernacka) przed reprezentacjami ZS nr 2, LO Łaskarzew i ZS nr 1 II. Wśród mężczyzn triumfowali także gospodarze z Ekonomika (Tomasz Turek, Dariusz Brzozowski, Dariusz Stanaszek). Drugie miejsce zajęli nauczyciele z LO Łaskarzew, trzecie drużyna ZSP Żelechów, czwarte ZS nr 2, a  piąte ZS nr 1 II.

łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież