Dwa medale Ani Kotlarskiej w stolicy

Opublikowano: 29 październik 2019, 07:51 Kategoria Sport
badmintonmks garwolin

W dniach 25-27 października w Warszawie został rozegrany XVI Otwarty Festiwal Badmintona. Imprezę udanie zakończyła Anna Kotlarska. Zawodniczka MKS Garwolin zdobyła dwa medale.

Festiwal, dla kategorii młodzika, miał rangę turnieju grand prix Polskieog Związku Badmintona. Bardzo dobrze zagrała Ania Kotlarska, która w parze z Maksymilianem Krogulskim (KS Hubertus Zalesie Górne) zajęła drugie miejsce. Mazowiecki duet wygrał w półfinale z turniejową jedynką, a w finale uległ, po zaciętej, walce 1:2 w setach.

W grze podwójnej dziewcząt razem z Nikolą Nowińską (UKS Korona Pabianice) Anna Kotlarska zajęła trzecie miejsce, przegrywając półfinał z późniejszymi zwyciężczyniami w setach 1:2. Mecz o trzecie miejsce zwycięski 2:0.

W zawodach występował Tomek Kotlarski, który w parze z Michałem Melaniukiem (UKSB Milenium Warszawa) w grze podwójnej chłopców, zajął miejsca 5-8., a w grze mieszanej z Martyną Tatarek (12-16.).