reklama

baner projekt 

reklama

Sukcesy MKS na wielu frontach

Opublikowano: 26 listopad 2019, 08:21 Kategoria Sport
mksbadminton
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Bardzo udanie weekendowe starty zakończyli zawodnicy MKS Garwolin.

W dniach 23-24 listopada w Józefosławiu zostały rozegrane zawody Grand Prix Polski w kategoriach Elita, Junior i Młodzik. W tej ostatniej po 24 zawodników w grach pojedynczych i po 16 par w grach podwójnych, będących najwyżej na listach klasyfikacyjnych PZBad, z podziałem na grupę A i B.

W przeciwieństwie do innych turniejów na tym gra się o każde miejsce. W Grand Prix wystartowali Ania i Tomek Kotlarscy. Ania grała gry podwójne w grupie A. Zdobyła dwa brązowe medale. W grze podwójnej dziewcząt razem z Nikolą Nowińską (UKS Korona Pabianice) oraz w grze mieszanej z Maksymilianem Krogulskim (KS Hubertus Zalesie Górne).

reklama


Tomek zagrał grę mieszaną z Klaudią Płusą (UKS Korona Pabianice) w grupie A, w której wywalczył ostatecznie V miejsce. Natomiast w grze pojedynczej zagrał w grupie B i zajął. 18 miejsce w całym turnieju.

W sobotę w Zagnańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów w Badmintonie. Reprezentant MKS Krzysztof Walenda zdobył złoty medal oraz został wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw.

red.

fot. MKS Garwolin


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama

TOP

reklama