2. kolejka GLH: Trzy drużyny z kompletem zwycięstw

Opublikowano: 02 grudzień 2019, 10:30 Kategoria Sport
glhfutsal

Wyjątkowo w sobotę rozegrano drugą serię Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup. Dwa spotkania trzymały w napięciu do ostatniej minuty.

Drugą serię spotkań rozpoczęło spotkanie Show Team i Karino. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 4:4. Po przerwie Karino wyszło na dwubramkowe prowadzenie. W ostatniej minucie nadzieję na remis Show Team dało trafienia Michała Choima.

Show Team ? Karino 6:7 (4:4)
Bramki: Piotr Sitnik 3?, Mateusz Jurek 15?, Tomasz Szeląg 18?,30?, Szymon Gazda 19?, Michał Choim 40? (Show) - Marcin Jarzyna 4?,20?, Piotr Jarzyna 9?, Tomasz Jarzyna 20?,35?, Damian Matysiak 26?, Daniel Kosobucki 34? (Karino)

Kolejne okazałe zwycięstwo odniósł Zeller Plastik Garwolin. Obrońcy tytułu rozgromili FC Ursus 16:3. Tym razem kadra Zellera była bardziej liczna niż w 1. kolejce. Na boisku pojawili się Arkadiusz Zalewskiego, Tomasz Paszkowski, Filip Gac, Bartłomiej Sitarek. Wynik tuż przed końcową syreną ustalił bramkarz Daniel Fic.

Zeller Plastik Garwolin ? FC Ursus 16:3 (11:1)
Bramki: Sebastian Papiernik 2?,14?,17?,18?,20?, Arkadiusz Zalewski 4?,5?,6?,12?,30?,31?, Tomasz Paszkowski 9?,39?, Filip Gac 20?, Bartłomiej Sitarek 38?, Daniel Fic 40? (Zeller) - Łukasz Paciorek 18?, Cezary Zięcina 30?, Marcin Paciorek 31?(Ursus)

Emocjonujące było spotkanie Weekendu ze Snajperem. Do przerwy prowadzili ci pierwsi 3:1. W drugiej połowie Weekend prowadził 5:2, ale zawodnicy Snajpera nie poddawali się. Niestety dla drużyny z Sośninki czasu starczyło jedynie na dwie bramki.

Weekend Łaskarzew ? Snajper Sośninka 5:4 (3:1)
Bramki: Michał Wiśnioch 7?,33?, Damian Papiernik 14?k.,18?k., Kacper Kozikowski 30?(Weekend) - Grzegorz Korycki 17?, Mateusz Sadowski 23?, Piotr Brzostowski 36?, Damian Richert 38?(Snajper)

Drugie zwycięstwo w lidze odniosła Wisła Podwierzbie, która pewnie pokonała Sexplosion 8:4.

Wisła Podwierzbie ? Sexplosion 8:4 (4:1)
Bramki: Albert Siembora 3?, 21?, Przemysław Alot 8?, Kamil Krupa 9?, Bartosz Cieślak 16?, Dariusz Pogoda 28?,37?, Rafał Sitnik 40?(Wisła) - Daniel Poświata 5?, Mateusz Cieślak 21?,22?, Artur Żmudzin 31? (Sexplosion)