3. kolejka GLH. Na czele bez zmian

Opublikowano: 10 grudzień 2019, 07:26 Kategoria Sport
futsalglh

Po trzeciej kolejce Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup na czele nadal trzy zespoły, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki.

W spotkaniu otwierającym niedzielne zmagania Weekend Łaskarzew pokonał pewnie Sexplosion.

Weekend Łaskarzew ? Sexplosion 7:5 (3:1)
Bramki: Rafał Świder 15?, Emil Kozikowski 17?,19?,38?, Sebastian Kaczyński 21?,25?,35?(Weekend) - Marcin Rosłaniec 12?, Damian Banasiewicz 29?, Adrian Długaszek 30?, Dawid Błaszkiewicz 35?, Artur Żmudzin 36? (Sexplosion)

Najwięcej emocji dostarczył mecz Zellera z Karino. Obrońcy tytułu nie mieli łatwego zadania i dopiero w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Zeller Plastik Garwolin ? Karino 5:4 (2:1)
Bramki: Kacper Kowalski 15?,24?, Bartłomiej Sitarek 16?,38?, Sebastian Papiernik 30?(Zeller) - Dawid Wasążnik 17?, Damian Matysiak 25?, Piotr Jarzyna 36?,40? (Karino)

Drugi komplet punktów zgarnął Snajper Sośninka, który pokonał FC Ursus 8:3.

Snajper Sośninka ? FC Ursus 8:3(4:2)
Bramki: Waldemar Paszkowski 2?, Grzegorz Korycki 7?, Jakub Piecek 7?, samobójcza 13?,40?, Grzegorz Moczulski 29?, Piotr Brzostowski 36?, Mateusz Sadowski 39?(Snajper) - Dominik Figielski 9?, Marcin Czerwiński 20?, Łukasz Paciorek 21?(Ursus)

Nadal bez punktu Show Team, który tym razem uległ Wiśle Podwierzbie 2:6, choć do przerwy wynik był ?na styku?.

Wisła Podwierzbie ? Show Team 6:2 (3:2)
Bramki: Rafał Sitnik 1?,32?, Albert Siembora 10?,25?,36?, Dariusz Pogoda 15?(Wisła) - Bartłomiej Szopa 10?, Piotr Sitnik 15?(Show)