5. kolejka GLH: Bracia zagrali przeciwko sobie

Opublikowano: 24 grudzień 2019, 13:39 Kategoria Sport
futsalglh

Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć w Gminnej Lidze Halowej Futsal Cup. Po piątej kolejce na czele nadal Zeller Plastik Garwolin i Wisła Podwierzbie. Oba zespoły nie przegrały żadnego meczu.

Walczące o miejsce na podium Karino pokonało Sexplosion 10:4. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie.

Karino ? Sexplosion 10:4 (4:2)
Bramki: Tomasz Jarzyna 10?,31?, Damian Matysiak 10?, Marcin Jarzyna 15?,25?,39?,Piotr Przybysz 20?,Daniel Kosobucki 22?, Piotr Jarzyna 31?, Adrian Rzęsiewicz 39?(Karino) - Łukasz Widłak 4?,11?, Mateusz Cieślak 21?, samobójcza 32?(Sexplosion)

Po pierwsze punkty w lidze sięgnął zespół Show Team, który pokonał FC Ursus 7:4. Co ciekawe, w pierwszych 20 minutach padł tylko jeden gol.

Show Team ? FC Ursus 7:4 (1:0)
Bramki: Mateusz Jurek 16?,31?, Szymon Gazda 23?,27?, Tomasz Szeląg 27?,38?, Piotr Sitnik 40?(Show) - Marcin Paciorek 29?, Hubert Piechota 32?, Cezary Zięcina 37?, Michał Piechota 38?(Ursus)

Jednym z ciekawszych spotkań było pojedynek Zellera ze Snajperem. Do przerwy remis 3:3. Po zmianie stron, doświadczeni gracze z Garwolina byli bardziej skuteczni niż zawodnicy z Sośninki. Ciekawostka to fakt, że przeciwko sobie w tym meczu zagrali bracia Paszkowscy ? Tomasz w Zellerze i Waldemar w Snajperze.

Zeller Plastik Garwolin ? Snajper Sośninka 9:3 (3:3)
Bramki: Bartłomiej Sitarek 7?,15?,38?, Tomasz Paszkowski 18?,30?,38?, Filip Gac 31?, Sebastian Papiernik 40?,40?(Zeller) - Grzegorz Korycki 17?, Dariusz Zając 19?, Bartłomiej Poświata 20?(Snajper)

Do gry o najwyższe miejsca w lidze mógł włączyć się Weekend. Warunek był jeden ? pokonanie Wisły. Ta sztuka nie udała się zespołowi z Łaskarzewa. Drużyna z gminy Maciejowice wygrała pewnie 8:4.

Wisła Podwierzbie ? Weekend Łaskarzew 8:4 (5:2)
Bramki: Damian Baran 3?,16?, Albert Siembora 7?,13?,23?,27?, Dariusz Pogoda 15?, samobójcza 32? (Wisła) - Rafał Świder 19?, Sebastian Kaczyński 20?k.p.,33?k.,35?k.p.(Weekend)