Pożyteczny sparing 4CV

Opublikowano: 30 grudzień 2011, 07:51 Kategoria Sport
siatkówka4cv
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wygraną 3:2 z KS Skok Wołomin Mogielnianka Mogielnica 3:2 zawodnicy SPS 4CV Garwolin wypełnili świąteczno-noworoczną przerwę w rozgrywkach III ligi.

Sparing z ligowym rywalem był elementem 11. Memoriału Jerzego Cudnego, człowieka legendy w świecie wołomińskiej siatkówki, który zmarł w 1989 roku. Gospodarze z Mogielnianki wygrali pierwszy i trzeci set. Pozostałe padły łupem gości, w tym tie-break wygrany 15:11. Co ciekawe takim samym wynikiem zakończyło się ligowe spotkanie obu drużyn w listopadzie.

- Mecz był bardzo pożyteczny dla drużyny. Było to doskonałe przetarcie przed meczami w nowym roku, zawodnikom dodało odwagi i ogrania ? przyznaje Edmund Kopyść, trener 4CV.

Mecz był bardzo pożyteczny dla drużyny. Było to doskonałe przetarcie przed meczami w nowym roku [Edmund Kopyść]

Miłym akcentem dla drużyny była pamiątkowa statuetka. Wszyscy zawodnicy otrzymali okazjonalne koszulki. Kamil Baran, środkowy drużyny z Garwolin, został uznany najlepszych zawodnikiem 4CV. W nagrodę otrzymał kurtkę.

4CV: Grabowski, A. Zawisza, K. Zawisza, Baran, Kurek, Ozimek, Saganek (libero) ? Bieńko, Trzmielewski, Topór.

Najbliższym ligowym rywalem 4CV będzie drużyna KS Metro Warszawa. Mecz 6 stycznia w stolicy.