Zdrowie Garwolin zwycięzcą Mamut Cup 2020

Opublikowano: 28 czerwiec 2020, 18:20 Kategoria Sport
zdrowie garwolinbeachsoccermamut

Sześć zespołów wzięło udział w Turnieju Mamut Cup rozgrywanym w Woli Rębkowskiej. Najlepsi na piasku przy obwodnicy okazali się zawodnicy Zdrowia Garwolin.

Turniej odbył się wczoraj pod patronatem wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka. Organizatorem była Fundacja Aqua Life. Sędziami spotkań byli Mariusz Chrzanowski i Mariusz Galek.

Najlepsi okazali się zawodnicy Zdrowia Garwolin, którzy pokonali w finale Boca Gdańsk 4:3. Skład zwycięzców: Dawid Wasążnik, Emil Anusiewicz, Damian Matysiak, Michał Zalewski, Patryk Janisiewicz, Karol Kopeć, Marcin Makulec, Przemysław Alot, Mateusz Trąbiński.

Trzecie miejsce zajęła druga drużyna Rapidu Lublin, która pokonała Rapid I 2:1 po serii rzutów karnych. Piąte miejsce przypadło w udziale Zgodzie Chodecz, która pokonała młodzieżowców Zdrowia Garwolin 3:2.

Najlepszym strzelcem został Jakub Bistuła (Boca Gdańsk), autor siedmiu bramek. Najlepszym bramkarzem został Dawid Wasążnik (Zdrowie Garwolin), a MVP turnieju wybrano Artura Meloyana (Boca Gdańsk).