Dobre mecze w okręgówce

Opublikowano: 02 kwiecień 2012, 09:31 Kategoria Sport
wilga miastkóworzeł uninsęp żelechowzryw sobolew

Tylko Sęp Żelechów, z drużyn powiatu garwolińskiego, nie wygrał meczu 18. kolejki siedleckiej Ligi Okręgowej. Wysokie wygrane zanotowali zawodnicy Wilgi Miastków i Orła Unin, tempa nie zwalnia Zryw Sobolew.

Emocji nie brakowało w meczu Wilgi Miastków z Koroną Olszyc. Do przerwy nieoczekiwanie prowadzili goście. Do odrabiania straty gospodarze wzięli się od początku drugiej części gry. Już po 10 minutach Wilga prowadziła 2:1. W końcówce gospodarze dołożyli jeszcze trzy trafienia, w tym dwa autorstwa Łukasza Wołoszki.

Wilga Miastków - Korona Olszyc 5:1 (0:1)
Bramki dla Wilgi: Grzegorz Mucha, Jarosław Zając, Łukasz Wołoszka 2, Maciej Belka
Wilga: Czarny, M. Biedrzycki, Zając, Mucha (K. Kondej), Latuszek, Bogusz, Celej, P. Kondej, Wołoszka, Szczygielski, Baran, Belka, Wielgosz (Sitek).

Wreszcie dobre spotkanie rozegrali zawodnicy Orła Unin, którzy pokonali swojego imiennika z Łosic 6:1. Do przerwy obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Najpierw w 10. minucie wynik otworzył Piotr Brych, goście wyrównali na 10 minut przed końcem tej części gry. ? Pierwsza połowa była wyrównana. My graliśmy pod strasznie siarczysty wiatr co utrudniało przeprowadzanie akcji ? komentuje Cezary Wągrodzki, trener Orła Unin.

Po przerwie już w 48. minucie rozpoczął się strzelecki festiwal gospodarzy. Na 2:1 trafił Łukasz Ziółek, który wykorzystał podanie Piotra Brycha. Na kolejne trafienia kibice musieli czekać do 70. minuty. Dokładnym podaniem na 40 metrów popisał się Krzysztof Walenda. Z dośrodkowania w pole karne skorzystał Łukasz Ziółek trafiając tyłem głowy w okienko bramki łosiczan. Drugą asystę Walenda zapisał przy kolejny trafieniu. Tym razem do siatki rywali strzelił Bartłomiej Szczęśniak (80. minuta). Pięć minut później pomocnik wypożyczony z Wilgi Garwolin uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na 5:1. W ostatnich minutach spotkania akcję lewą stroną przeprowadził Dominik Brych, który wyłożył piłkę do niepilnowanego Cezarego Krzyśpiaka.

Orzeł Unin - Orzeł Łosice 6:1 (1:1)
Bramki dla Orła Unin: Piotr Brych, Łukasz Ziółek 2, Bartłomiej Szczęśniak 2, Cezary Krzyśpiak
Orzeł U.: P. Mikulski, Pałyska (M. Mikulski), A. Brych, Wągrodzki, Walenda (D. Brych), P. Ziółek, Piesio, Szczęśniak, Ł. Ziółek (Kajtowski), Duchna (Krzyśpiak), P. Brych.

Tempa nie zwalnia Zryw Sobolew, który na wiosnę nie przegrał, nie tracąc żadnej bramki. Tym razem na rozkładzie podopiecznych Andrzeja Goliszewskiego znalazł się klub z Łochowa. Do bramki ŁKS trafiali Marcin Cieśla i niezawodny Michał Wiśnioch. Jak przyznał szkoleniowiec, zwycięstwo było zasługą dobrej gry w obronie i skutecznych kontr.

ŁKS Łochów - Zryw Sobolew 0:2 (0:1)
Bramki: Marcin Cieśla, Michał Wiśnioch
Zryw: Kępka, Michalec (Dziubak), T. Zackiewicz, Kazimierak, B. Zackiewicz, Cieśla, Tywanek, Wasiulewski, Więckowski (Baran), Marcińczak (Błachnio), Wiśnioch (Bieńko).

Wysokiej porażki w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Pogoni Siedlce doznał Sęp Żelechów. Po dwóch remisach w rundzie wiosennej tym razem bez punktu.

Pogoń II Siedlce ? Sęp Żelechów 5:1 (3:0)