Podwójne granie Zdrowia Garwolin

Opublikowano: 29 listopad 2022, 12:05 Kategoria Sport
zdrowie garwolinfutsal

Intensywne dni mieli młodzi zawodnicy Zdrowia Garwolin. Najpierw  pokonali w lidze Bór Regut Futsal 6:4, a dzień później odprawili z kwitkiem TS Falenica Futsal Team 19:0 w ramach Pucharu Polski.

Niedzielny pojedynek z Borem Regut nie należał do łatwych. Pierwszy gol padł dopiero w 12. minucie. Prowadzenie miejscowym dał Dominik Jarek. Na gola Zdrowia dwoma trafieniami odpowiedzi goście, ale do przerwy ponownie był remis. Niedługo przed syreną kończącą pierwszą część gry bramkę zdobył Kacper Zalewski.

Druga połowa przebiegała pod dyktando miejscowych. Zdrowie szybko wyszło na prowadzenie 4:2. Po golu na 4:3 podopieczni Wojciecha Jonczaka ponownie ustrzelili dublet.

Zdrowie Garwolin – Bór Regut Futsal 6:4 (2:2)
Bramki dla Zdrowia: Zalewski 2, Kowalczyk, Rudzki, Bogucki, Jarek
Zdrowie: Maciej Lis, Mikołaj Wojciechowski, Kacper Zalewski, Jakub Wągrodzki, Kacper Kowalczyk, Szymon Rudzki, Dominik Jarek, Jan Kaczyński, Jakub Bogucki, Kamil Kasprzak,  Damian Kulik.

Dzień później w Górznie Zdrowie rozegrało ćwierćfinałowy mecz w Pucharze Polski. Młodzież z Garwolina rozgromiła rywala 19:0. Najwięcej goli dla Zdrowia strzelił Jakub Wągrodzki (5). Co ciekawe na listę strzelców wpisali się wszyscy zawodnicy z meczowego protokołu, w tym także bramkarz Maciej Lis.

Turniej finałowy, z udzialem czterech najlepszych zespołów z Mazowsza, zostanie rozegrany w niedzielę 4 grudnia w Hali Sportowej w Górznie. Początek o godz. 17.30.

Zdrowie Garwolin – TS Falenica Futsal Team 19:0
Bramki: Lis, Zalewski, Rudzki 2, Wągrodzki 5, Kowalczyk 4, Kasprzak, Jarek 3, Szulc, Bogucki.
Zdrowie:  Maciej Lis, Kacper Zalewski, Szymon Rudzki, Jakub Wągrodzki,  Kacper Kowalczyk, Kamil Kasprzak, Dominik Jarek, Szymon Szulc, Jakub Bogucki.