Druga wiosenna porażka Wilgi

Opublikowano: 29 kwiecień 2023, 17:41 Kategoria Sport
wilga garwolinks troszyn
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wilga Garwolin przegrała 0:2 z trzecią drużyną forBet IV ligi KS Troszyn. Przed GKS decydujące o ligowym bycie mecze.

Do Troszyna Wilga pojechała dzisiaj bez Grzegorza Piesio, który pauzował z powodu kartek. Od początku spotkania dominowali wyżej notowani gospodarze, jednak do przerwy nie padła żadna bramka.

W 50. minucie miejscowym sprzyjało szczęście. Strzał z 16. metra zaliczył rykoszet i zaskoczył zdezorientowanego Jakuba Bielińskiego. Wilga, dążąc do wyrównania, nie ustrzegła się błędu przy wyprowadzaniu piłki. W 87. minucie gospodarze po kontrze ustalili wynik spotkania, po raz drugi w sezonie pokonując garwoliński zespół (jesienią 2:1).

Dla GKS to druga porażka w rundzie wiosennej. – Jechaliśmy do Troszyna po swoje. Tanio skóry nie sprzedaliśmy. Szkoda, że nie wystarczyło to do zdobyczy punktowej – skomentował trener GKS Karol Zawadka.

6 maja przy Sportowej Wilga zmierzy się z drużyną KS Raszyn, z którą w pierwszej rundzie zremisowała 2:2.

KS Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (0:0)
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, Kozikowski, Szulc (80` Domarecki), Rudzki (46` Shakurau), Kowalski, Wągrodzki, Wójcik (80` Trzepałko), S. Papiernik, Paszkowski (65` Jarek), Trukhan (65` Obi).