Prawie wszyscy z punktami

Opublikowano: 07 maj 2012, 15:52 Kategoria Sport
sęp żelechówzryw sobolewwilga miastkóworzeł unin

Zwycięstwa Wilgi Miastków i Zrywu Sobolew, remis Sępa Żelechów i wysoka porażka Orła Unin. Tak w 24. kolejce siedleckiej Ligi Okręgowej zaprezentowali się drużyny z powiatu garwolińskiego.

Wilga Miastków podtrzymuje dobrą passę wiosennych zwycięstw na własnym boisku. Tym razem z zerowym dorobkiem punktowym z Miastkowa Kościelnego wyjechał ostatni w tabeli Orzeł Łosice. Do przerwy gospodarze prowadzili po strzale Jarosława Zająca. W drugich 45 minutach dobrze zagrali juniorzy Wilgi. Trafienie zaliczył Maciej Belka, a trzecia ? samobójcza ? bramka dla miejscowych padła po zagraniu Adriana Matyska.

Wilga Miastków ? Orzeł Łosice 3:1 (1:0)
Bramki dla Wilgi: Jarosław Zając, Maciej Belka, samobójcza

Zwycięstwo Zrywu nad Tygrysem nie było ani przez moment zagrożone. ? Spotkanie mieliśmy pod kontrolą. Zmarnowaliśmy dużo podbramkowych okazji. Rywal skupił się głównie na grze defensywnej ? mówi Andrzek Goliszewski, trener Zrywu.

W pierwszej połowie bramkę dla sobolewian strzelił Tomasz Marcińczak, który otrzymał piłkę po skutecznym odbiorze w środku pola. Wynik ustalił Paweł Wasiulewski, który wykończył kontrę Zrywu.

Tygrys Huta Mińska - Zryw Sobolew 0:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Marcińczak, Paweł Wasiulewski
Zryw: Kępka, B. Zackiewicz, T. Zackiewicz (Gałązka), Kazimierak, Michalec, Tywanek, Wasiulewski, Cieśla (Dziubak), Więckowski (Baran), Marcińczak, Wiśnioch (Poboży).

Grający wciąż bez podstawowego bramkarza Orzeł Unin zaliczył srogą lekcję od lidera z Węgrowa. Na boisku Czarnych gospodarze wygrali aż 8:1. ? W kolejnym meczu w bramce broni zawodnik z pola. Po pięciu minutach Pawła Kisila zastąpił Przemek Kisiel. Czarni, jak na lidera, wygrali zasłużenie ? komentuje Cezary Krzyśpiak, trener Orła. Honorowe trafienie dla graczy z Unina zaliczy Łukasz Ziółek przy stanie 0:4.

Czarni Węgrów - Orzeł Unin 8:1 (5:1)
Bramka dla Orła: Łukasz Ziółek
Orzeł: Paweł Kisiel (Przemysław Kisiel), Pałyska, P. Brych, Duchna, Ł. Piesio, M. Mikulski, A. Brych, D. Brych, Ł. Ziółek, Szczęśniak, Krzyśpiak.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Naprzodu Skórzec z Sępem Żelechów.

Naprzód Skórzec ? Sęp Żelechów 0:0