reklama

baner projekt 

reklama

Przerwana seria Snajpera

Opublikowano: 15 maj 2012, 10:11 Kategoria Sport
snajperorzełamur
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Remis drużyny z Sośninki i derbowa wygrana Amura w Parysowie. Na boiskach warszawskiej B-Klasy rozegrano 18. serię spotkań.

Na mecz z Vulcanem II Snajper udał się bez zawodników tworzących podstawowy trzon defensywy. Od początku meczu gospodarze, którzy na 16 spotkań wygrali 7, skupili się na grze obronnej, czekając na kontry. Snajper miał przewagę w posiadaniu piłki, ale dopiero w 43. minucie akcję Wiśnioch-A. Paszkowski strzałem do pustej bramki wykończył Mariusz Jóźwicki.

 

reklama


Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Goście przeważali, gospodarze liczyli na stałe fragmenty gry. Po jednym z nich, rzucie rożnym w 55. minucie, niepilnowany zawodnik Vulcanu dał miejscowym remis. Do końca meczu oba zespoły stworzyły dogodne sytuacje do zdobycia trafienia, ale żadna nie zakończyła się golem. Snajper po 11 ligowych wygranych z rzędu stracił dwa punkty.

Vulcan II Wólka Mlądzka ? Snajper Sośninka 1:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Jóźwicki
Snajper: A. Krawczyk, M. Kępka, Wiśnioch, P. Zowczak, Długosz, Zając, A. Paszkowski, Rutkowski (Richert), Moczulski, W. Paszkowski, Jóźwicki (Zowczak).

W innym meczu 18. kolejki, w derbach powiatu, Amur Wilga ograł Orła w Parysowie 5:2.

Orzeł Parysów ? Amur Wilga 2:5

Wyniki i tabela warszawskiej B-Klasy

łk

foto sosninka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama