reklama

baner projekt 

reklama

Porażka na początek futsalowego sezonu

Opublikowano: 06 listopad 2023, 10:09 Kategoria Sport
zdrowie garwolinfutsal
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Podobnie ja piłkarze Wilgi Garwolin, tak i zawodnicy futsalowego Zdrowia Garwolin przegrali ligowe mecze z zespołem z Ząbek.

Obecność Zdrowia w centralnych rozgrywkach II ligi (makroregion I) mogła być zaskoczeniem dla kibiców. W ubiegłym sezonie problemy organizacyjne sprawiły, że II-ligowiec z Garwolina wycofał się z rozgrywek, a do gry w III lidze przystąpili młodzieżowcy Zdrowia.

Jak informuje Zdrowie na profilu facebookowym, kilka zespołów z II ligi wycofało się przed startem sezonu i zespół z Garwolina otrzymał propozycję gry na tym szczeblu. - Teraz wracamy i naszym celem będzie przede wszystkim budowa i konsolidacja zespołu na kolejne lata, dobra i widowiskowa gra oraz budowa środowiska futsalowego w mieście i powiecie. W tym sezonie postawiliśmy na połączoną ekipę seniorów i młodzieżowców! Będzie się działo, nie może was zabraknąć – czytamy w przedsezonowym wpisie.

reklama


Inauguracyjne spotkanie nasi rozegrali wczoraj w Garwolinie. W hali CSiK Zdrowie mierzyło się z Elite Futsal Team Ząbki. Faworytami byli goście i to oni rozpoczęli strzelanie przy Żwirki i Wigury. W debiucie gola samobójczego strzelił Filip Wojtaś. Po 4 minutach było 0:2. Do przerwy przyjezdni prowadzili 5:3, a po zmianie stron nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa, wygrywając 9:6. Gole dla gospodarzy strzelali: Jakub Wągrodzki 5`, 13`, Sebastian Papiernik 17`, 26`, Dawid Domarecki 30`, Kacper Zalewski 36`.

W tegorocznych rozgrywkach Zdrowie zagra jeszcze z UKZgierz, GLKS Jurand Barciany, KS AZS AWF Warszawa, LZS Mazur Karczew, KIA Łowicz.

red.

fot. Zdrowie Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama