reklama

baner projekt 

reklama

Podwójne sparingowe granie GKS

Opublikowano: 10 luty 2024, 16:41 Kategoria Sport
wilga garwolinruch rykiożarowianka ożarów
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Dwa mecze kontrolne w tym tygodniu rozegrali zawodnicy Wilgi Garwolin. IV-ligowiec zanotował zwycięstwo i remis.

W środę w Garwolinie, w mocno okrojonym składzie, Wilga rozgromiła sąsiada zza miedzy. Przy Sportowej bramkarz Ruchu Ryki piłkę z siatki wyjmował aż 8-krotnie. Dubletami popisali się Tomasz Paszkowski i Przemysław Alot. Co warte podkreślenia, po raz kolejny w sparingach, bramki strzelają zawodnicy testowani.

Dzisiaj na wyjeździe GKS zmierzył się z V-ligową Ożarowianką Ożarów. Po bezbramkowej pierwszej połowie, gospodarze objęli prowadzenie 2:0. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2. Gole dla IV-ligowca strzelali zagraniczni piłkarze Emmanuel Obi oraz Sello Mangke. Testowany był nowy zawodnik, który wystąpił na środku obrony.

reklama


- Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Mieliśmy po kilka dogodnych 100-procentowych sytuacji w obu połowach. Szkoda błędów, po których straciliśmy gole – skomentował dzisiejszy sparing trener GKS Karol Zawadka.

W ostatnich dniach Wilga zakontraktowała Piotra Poszytka. Bramkostrzelny zawodnik poprzednio występował w Orle Unin. Ofensywny zawodnik trenuje z Wilgą od początku okresu przygotowawczego.

W sobotę w Lubartowie GKS zagra, w kolejnym sparingu, z miejscowym Lewartem (IV liga lubelska).

Wilga Garwolin – Ruch Ryki 8:1 (4:0)
Bramki: Tomasz Paszkowski 2, Przemysław Alot 2, Jakub Wągrodzki, Szymon Kaczyński, testowany, testowany
Wilga: Makulec, Kaczyński, Pyra, testowany, Domarecki, Alot, testowany, Wągrodzki, Wojtaś, testowany, Paszkowski oraz Piesio, testowany.
Ożarowianka Ożarów – Wilga Garwolin 2:2 (0:0)
Bramki dla Wilgi: Emmanuel Obi, Sello Mangke
Wilga: Bieliński, Grzegorczyk, testowany, D. Papiernik, Skaurau, Poszytek, Kowalski, Piesio, Wieczorek, S. Papiernik, Obi oraz Sello.

łk

fot. arch.  


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama