Wszystko jasne w okręgówce

Opublikowano: 28 maj 2012, 09:49 Kategoria Sport
zryworzeł uninsępwilga miastków

W siedleckiej okręgówce wyjaśniła się sytuacja drużyn z powiatu garwolińskiego. Wszystkie cztery zespoły w przyszłym sezonie zagrają ponownie na boiskach tej klasy rozgrywek.

Mimo wygranej z LKS Ostrówek awansu nie wywalczy Zryw Sobolew. Zadyszka, którą złapali podopieczni Andrzeja Goliszewskiego na początku maja sprawiła, że strata punktowana, na dwie kolejki przed końcem, jest już nie do odrobienia. Wczoraj w spotkaniu z LKS padło aż dziewięć goli. Jak spostrzegł trener Zrywu, zawodnicy myśleli już o zakończeniu sezonu. Kolejnego hat-tricka w tym sezonie ustrzelił Michał Wiśnioch.

Zryw Sobolew - LKS Ostrówek 5:4 (2:1)
Bramki dla Zrywu: Michał Wiśnioch 3, Paweł Wasiulewski, Piotr Dziubak
Zryw: Mirowski (Bojanowski), Tywanek, Kazimierak, T. Zackiewicz, Michalec (Błachnio), Kwaśniak (Dziubak), Wasiulewski, Więckowski, Cieśla (Bieńko), Wiśnioch, Gałązka.

Wyrównany i zarazem dziwny mecz odbył się w Hucie Mińskiej. ? Przez cały mecz żadnej z drużyn nie udało się stworzyć klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Gole padały po indywidualnych błędach zawodników. My popełniliśmy ich więcej i przegraliśmy ? komentuje Cezary Krzyśpiak, grający trener Orła Unin. Jedyna bramka dla gości padła przy stanie 0:2. Bartłomiej Szczęśniak wyłuskał piłkę od obrońcy rywala i podał do Andrzeja Brycha, a ten mocnym strzałem umieścił futbolówkę w górnym rogu bramki Tygrysa.

Tygrys Huta Mińska - Orzeł Unin 2:1 (2:1)
Bramka dla Orła: Andrzej Brych
Orzeł: P. Mikulski, Pałyska (M. Mikulski), Duchna, P. Brych, Walenda, Kisiel (D. Brych), Szczęśniak, P. Ziółek, Ł. Ziółek, Krzyśpiak, A. Brych (Przybysz).

Sęp Żelechów zapewnił sobie utrzymanie w lidze. Po raz drugi w tym sezonie podopieczni Roberta Barańskiego pokonali outsidera tabeli Orła Łosice, tym razem 3:0.

Sęp Żelechów - Orzeł Łosice 3:0
Bramki: Michał Skwarek, Patryk Goliszewski 2

Drugi mecz bez wygranej zaliczyli gracze Wilgi Miastków. Do przerwy niedzielnego meczu z Łochowem zawodnicy z Miastkowa Kościelnego przegrywali 1:2. W 62. minucie wynik meczu ustalił Piotr Domański.

Wilga Miastków ? ŁKS Łochów 2:2 (1:2)
Bramki dla Wilgi: Łukasz Wołoszka, Piotr Domański