Amur kończy sezon

Opublikowano: 05 czerwiec 2012, 13:39 Kategoria Sport
amursnajperorzeł parysów

Gdyby dobra forma z końca sezonu Amura Wilgi była od początku rozgrywek, nadwiślańska drużyna byłaby w czubie tabeli B-Klasy. Podopieczni Wiesława Woźniaka na zakończenie sezonu odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. Snajper Sośninka musiał gonić wynik w Otwocku Wielkim. Pod kreską Orzeł Parysów.

Amur tym razem ograł Vulcana II Wólkę Mlądzką 3:2. Zwycięstwo tym cenniejsze, że przez większość spotkania gospodarze grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę w pierwszej części gry zobaczył grający trener Wiesław Woźniak. Dla Amura było to ostatnie spotkanie w sezonie 2011/2012. W 20 spotkaniach zespół z Wilgi odniósł 6 zwycięstw i 11 porażek, zanotował także 3 remisy. Na konie sezonu Amur zajmie 10. miejsce w 11-zespołowej stawce.

Amur Wilga ? Vulcan II Wólka Mlądzka 3:2

Szaleńczą pogoń za zawodnikami Rokoli Otwock Wielki urządzili zawodnicy Snajpera Sośninka. Drużyna z gminy Łaskarzew do przerwy przegrywała 1:3, mimo że pierwsza strzeliła bramkę. ? Przez pierwsze 20 minut przeważaliśmy, później w naszą grę wdarł się chaos. Dodatkowo praca sędziego stała na bardzo niskim poziomie. Po kilku minutach okazało się, że w zespole Rokoli gra 10 zawodników. Piłkarz, którzy wszedł na boisko strzelił nam dwie bramki ? relacjonuje Damian Richert, prezes Snajpera.

Lepiej gra gości wyglądała po zmianie stron. Po trafieniu Grzegorza Moczulskiego Snajper tracił tylko jedną bramkę. Później gospodarze trafili na 4:2. Niepoddający się gracze z gminy Łaskarzew na 10 minut przed końcem remisowali 4:4. ? Były jeszcze szanse, aby wygrać mecz. Pozostaje niedosyt. Choć z drugiej strony cieszymy się, że jadąc w 13 zawodników na mecz, w tym 2 bramkarzy, odrobiliśmy straty, a mogliśmy nawet sięgnąć po trzy punkty ? dodaje prezes.

Snajper wcześniej zapewnił sobie tytuł Mistrza B-Klasy i awans.

Rokola Otwock Wielki ? Snajper Sośninka 4:4 (3:1)
Bramki dla Snajpera: Mariusz Jóźwicki, Grzegorz Moczulski, Damian Richert, Dariusz Zając
Snajper: Ł. Kępka, Wasilka, Wiśnioch, M. Kępka, W. Paszkowski(A. Krawczyk), Zając, A. Paszkowski, K. Zowczak(Richert), Moczulski, Rutkowski, Jóźwicki.

Trzypunktowe dorobku na wiosnę nie poprawił Orzeł Parysów, który przegrał tym razem z KS Glinianką.

Orzeł Parysów ? KS Glinianka 1:3