3. kolejka A-Klasy szczęśliwa tylko dla Promnika

Opublikowano: 11 wrzesień 2012, 08:45 Kategoria Sport
snajperburzapuznówkapromnikwisła

Wysoka porażka Snajpera, minimalne przegrane Burzy i Wisły oraz pewne zwycięstwo Promnika w derbach z Puznówką. W warszawskiej A-Klasie rozegrano 3. kolejkę spotkań.

Katem drużyny z Sośninki w meczu ze Snajperem okazał się Jan Endzelm. Były zawodnik Wilgi Garwolin szalał na skrzydle, trafiając dwukrotnie do bramki Kępki i raz asystując. Po pół godzinie gry Snajper przegrywał już 0:3. Przed przerwą piękną akcją popisał się Mariusz Jóźwicki, ale był to jedynie przebłysk dobrej gry gości. - Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zmobilizowani do walki. Jednak nie byliśmy w stanie odrobić strat z pierwszej połowy. Dołożyliśmy tylko jedną bramkę. Cieszę się że wspierała nas liczna grupa kibiców, bo to zawsze jakoś pomaga. Przegrywamy, jednak nie poddajemy się ? mówi Damian Richert, prezes zespołu z Sośninki.

Victoria II Sulejówek - Snajper Sośninka 6:2 (4:1)
Bramki dla Snajpera: Mariusz Jóźwicki, samobójcza
Snajper: A. Krawczyk, M. Kępka, Wasilka, Długosz, C. Krawczyk, Zając, Moczulski, A. Paszkowski (Richert), Rutkowski (K. Zowczak ), Klach, Jóźwicki (W. Paszkowski).

Pewne zwycięstwo w derbach z Puznówką odnieśli zawodnicy Promnika Łaskarzew. Już do przerwy bramkarz gości musiał trzykrotnie wyjmować piłkę z siatki. ? Pierwszą połowę zagraliśmy bojaźliwie. Nie potrafiliśmy grać na dużym boisku Promnika, bo na co dzień trenujemy na mniejszym. Mieliśmy w całym meczu 4 sytuacje bramkowe, ale rywale mieli ich 20. Byli zdecydowanie lepsi, mogli wygrać wyżej ? ocenia z pokorą Przemysław Mazek, trener KS Puznówka 96. Do Łaskarzewa drużyna z gminy Pilawa pojechała bez pary podstawowych stoperów Jedynaka/M. Rosłańca i najskuteczniejszego strzelca Daniela Celińskiego.

Promnik Łaskarzew ? KS Puznówka 1996 4:0 (3:0)
Bramki: Kamil Michalczyk, Cezary Jóźwicki, Grzegorz Opieka, Daniel Paziewski
Promnik: Paśnik, Michalczyk, Opieka, Jankowski, Buhowicz, P. Brzostowski (K. Brzostowski), Cichecki, Kaczyński (M. Paziewski), Kurach (Błażejczyk), Jóźwicki (Poświata), D. Paziewski.
Puznówka: Kowalczyk, Grzegrzółka, Grzelak, M. Parzyszek, Ł. Rosłaniec, Sterna, R. Parzyszek, Kucharzewski, Mazek, Całka, Szczypek.

Bliscy wywalczenie punktu w Regucie byli zawodnicy Burzy Pilawa. Podopieczni Artura Trzpila dostali bramkę do szatni. Po zmianie stron straty dwukrotnie odrabiał wprowadzony po przerwie Sławomir Konarzewski. W końcówce gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Burza kończyła mecz w ?10? po drugiej żółtej kartce napastnika Mateusza Szweja.

Bór Regut ? Burza Pilawa 3:2 (1:0)
Bramki dla Burzy: Sławomir Konarzewski 2
Burza: Kazimierak, Saganek, Bylinka, Golewski, P. Piętka, T. Trzeciak (Zieliński), Gazda (S. Konarzewski), J Konarzewski (Boratyński), M. Piętka, Winek, Szwej.

Wiśle Maciejowice nie udało się sięgnąć po pierwsze punkty w sezonie. Jedynie w pierwszej połowie pojedynku z przedostatnią drużyną z Józefowa, Kosynierzy mieli przewagę. Efektem była bramka strzelona przez Pawła Krogulca po podaniu Rafał Sitnika. Po zmianie stron groźniejsi byli goście, którzy dwoma golami przypieczętowali wyjazdową wygraną.

Wisła Maciejowice ? Józefovia II Józefów 1:2 (1:0)
Bramka dla Wisły: Paweł Krogulec