Seniorzy z medalami na Pomorzu

Opublikowano: 30 styczeń 2013, 08:50 Kategoria Sport
badmintonmks
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Siedem pozycji medalowych wywalczyli zawodnicy MKS Garwolin podczas Krajowego Turnieju Seniorów. Impreza rozgrywana była w weekend w Sopocie.

Po podwójne złoto sięgnął trener klubu Jerzy Rybicki (na zdjęciu), który wygrał singla +60 oraz miksta +50 razem z Marią Brzeźnicką. Nauczycielka wychowania fizycznego w garwolińskim Zespole Szkół nr 5 z Pomorza wróciła z dwoma srebrami. Razem z Urszulą Zielińską (Warszawa) była druga także w deblu +40.

Dwóch badmintonistów MKS znalazło się na podium gry pojedynczej do 40 lat. Drugi był Jacek Prędki, a trzeci Andrzej Dadas. Ostatni z wymiennych był ponadto drugi w deblu +30, grając u boku Łukasza Szmela (Warszawa). Srebro wywalczył również Jerzy Grzybowski (singiel +65).