21. kolejka LO: Przegrał tylko Zryw

Opublikowano: 14 maj 2013, 07:45 Kategoria Sport
sępzrywuninmiastkówhutnik
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

Atut własnego boiska wykorzystały w ostatniej kolejce okręgówki drużyny Hutnika i Sępa. Bezbramkowe remisy zanotowały zespoły Orła Unin i Wilgi Miastków. W 21. serii spotkań przegrał jedynie Zryw Sobolew.

W dwie minuty losy spotkania rozstrzygnęli zawodnicy Hutnika. W starciu z Tygrysem tuż przed przerwą do bramki rywala trafił Rafał Głąbicki. ? Na początku meczu był taki moment, że obie drużyny mogły objąć prowadzenie. Zagraliśmy sześcioma młodzieżowcami i wyszło to całkiem nieźle ? komentuje trener Hutnika Tomasz Barej.

Hutnik Huta Czechy ? Tygrys Huta Mińska 2:0 (2:0)
Bramki: Rafał Głąbicki 2
Hutnik: Rękawek, Dróżdż, Sabała, A. Wardak, Trzmiel, J. Wardak, R. Głąbicki, Kowalski, Zieliński (Jedynak), R. Wardak, Gawinek.

Drużyną własnego boiska jest Sęp. Żelechowianie wszystkie ligowe punkty wywalczyli przed własną publicznością. W weekend ograli Jabłoniankę 2:0 po dwóch trafieniach Norberta Brycha.

Sęp Żelechów ? Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0 (1:0)
Bramki: Norbert Brych 2
Sęp: Krawczyk, Zackiewicz, Kwiatkowski, Szopa, Michalik, Rudzki (Deres), P. Skwarek, Cieśla, Pogorzelski (Marchlak), Brych, Szulc (Kalbarczyk).

- Mecz był do wygrania. Nie mamy człowieka, któryby wykończyć akcję i zachował zimną krew w polu karnym ? przyznał po bezbramkowym remisie z ŁKS Łochów trener Orła Tomasz Talarek. Świetne okazje do zdobycia bramki marnowali w pierwszej połowie Osiak i Duchna, a po zmianie stron Ziółek i Pałyska.

Orzeł Unin ? ŁKS Łochów 0:0
Orzeł: Kisiel, D. Brych (Pałyska), S. Mianowski, Ekiert, Mazek, Piesio, Osiak (P. Mianowski), Ziółek, Krawczyk (P. Brych), Parzyszek, Duchna (A. Łubian).

Świetną passę dziewięciu meczów bez porażki podtrzymują gracze Wilgi Miastków. Tym razem podopiecznych Tomasza Gugały nie zdołali pokonać zawodnicy Victorii Kałuszyn.

Victoria Kałuszyn ? Wilga Miastków 0:0
Wilga: Czarny, K. Bogusz, Latuszek, M. Biedrzycki (D. Baran), Cichecki, Ł. Biedrzycki, D. Wołoszka, Kondej, Zieliński, Frelik (Celej), Domański.

Nieskuteczność w obronie i ataku ? tak przegrany mecz z LKS Ostrówek skomentował trener Zrywu Andrzej Goliszewski. Gospodarze, podobnie jak jesienią, zaaplikowali sobolewianom aż cztery bramki, po dwie w każdej połowie.

LKS Ostrówek - Zryw Sobolew 4:2 (2:1)
Bramki: Dawid Buczek, Michał Wiśnioch
Zryw: Ulaszewski, Tywanek, Więckowski, Kazimierak, Dziubak (Niezgoda), Włodarczyk, Błachnio, Paciorek (Michałek), Białecki (Poboży), Wiśnioch, Buczek (Czyżewski).

Wyniki i tabela siedleckiej Ligi Okręgowej

Wilga: Czarny, K. Bogusz, Latuszek, M. Biedrzycki (D. Baran D.), Cichecki, Ł. Biedrzycki, D. Wołoszka, Kondej, Zieliński, Frelik (Celej), Domański.

LKS Ostrówek - Zryw Sobolew  4:2 (2:1)

Zryw: Ulaszewski, Tywanek, Więckowski, Kazimierak,  Dziubak (Niezgoda), Włodarczyk, Błachnio, Paciorek (Michałek), Białecki (Poboży), Wiśnioch, Buczek (Czyżewski).