reklama

baner projekt 

reklama

22. kolejka A-Klasy: Snajper bliżej utrzymania

Opublikowano: 21 maj 2013, 16:24 Kategoria Sport
snajperpromnikwisłapuznówkaburza
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Snajper Sośninka zrobił duży krok w kierunku utrzymania w A-Klasie. Wszystko za sprawą wygranej w derbach z Burzą 4:0. Z marzeniami o powrocie do okręgówki muszą pożegnać się zawodnicy Promnika Łaskarzew. Do końca o ligowy byt będą walczyły zespoły z Puznówki i Maciejowic.

Jesienny mecz między Burzą a Snajperem zakończył się pogromem graczy z Sośninki 7:0. Nastawieni na srogi rewanż zawodnicy z gminy Łaskarzew już do przerwy prowadzili 2:0. Najpierw rzut karny wykorzystał Grzegorz Moczulski, później gola strzelił Dariusz Zając. Wracający po karencji za kartki skrzydłowy w drugiej części gry dołożył jeszcze jedno trafienie, choć cały mecz mógł zakończyć z przynajmniej czterema bramkami. Wynik ustalił Przemysław Zowczak. - Zrobiliśmy milowy krok w kierunku utrzymania w lidze ? podkreśla grający prezes Snajpera Damian Richert.

Snajper Sośninka ? Burza Pilawa 4:0 (2:0)
Bramki: Dariusz Zając 2, Grzegorz Moczulski, Przemysław Zowczak
Snajper: Sobieska, Rutkowski, Długosz, M. Kępka, Wasilka, Klach (Richert), K. Zowczak (Wiśnioch), P. Zowczak, Moczulski, W. Paszkowski, Zając.

reklama


Plany Promnika szybkiego powrotu do okręgówki legły w gruzach po przegranej w Górze Kalwarii. Mecz zaczął się udanie dla gości. Prowadzenie ŁKS dał Cezary Jóźwicki. Korona wyrównała w 71. minucie, a 10 minut później strzeliła decydującą bramkę.

Korona Góra Kalwaria ? Promnik Łaskarzew 2:1 (0:1)
Bramka dla Promnika: Cezary Jóźwicki
Promnik: Bieńko, Opieka, A. Kaczyński, S. Brzostowski, Kliczek, Michalczyk, S. Kaczyński, P. Brzostowski, Cichecki, Jóźwicki, Paziewski oraz Pietryka, Świder.

Hokejowy wynik padł w Celestynowie. Miejscowy Sokół już po 27. minutach prowadził z Wisłą 3:0. Ostatecznie Kosynierzy przegrali 3:6 i nadal zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Sokół Celestynów ? Wisła Maciejowice 6:3 (3:0)

Jedynie do przerwy meczu Józefovii II z Puznówką goście z powiatu garwolińskiego mogli liczyć na dobry wynik. Po zmianie stron gospodarze wzmocnieni zawodnikami IV ligi aż czterokrotnie pokonywali bramkarza z Puznówki.

Józefovia II Józefów ? KS Puznówka 1996 5:1 (1:1)

Wyniki i tabela warszawskiej A-Klasy

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama