reklama

baner projekt 

reklama

Amur na fali, Snajper wiceliderem

Opublikowano: 11 październik 2011, 08:57 Kategoria Sport
piłka nożnaamur wilgaorzeł parysówsnajper sośninka
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

W zespole Amura doszło do przebudzenia. Po fatalnym początku ligi, teraz wilżanie zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu. Na pozycję wicelidera warszawskiej B-Klasy wskoczył Snajper Sośninka.

Początek meczu Amura z Orłem Parysów był wyrównany. Gospodarze wykorzystali pierwszą klarowną sytuację do zdobycia bramki w 20. minucie. Lewym skrzydłem pobiegł Michał Strzeżek, zagrał w pole karne, a tam piłkę do siatki wbił Wojciech Kęsik. Sześć minut później na 2:0 podwyższył pięknym strzałem zza pola karnego Wojciech Parol. Później do głosu doszli goście. Przyjezdni zdążyli wyrównać za sprawą: Korneliusza Sionka i Krzysztofa Zagańczyka. Jeszcze przed przerwą na 3:2 dla Amura trafił Michał Strzeżek.

Po przerwie zdeterminowany do zdobycia trzech punktów był Amur. Orzeł miał sytuację do wyrównania, ale to gospodarze podwyższyli wynik. W zamieszaniu w polu karnym przytomnie piłkę zagrał Damian Pyrzanowski.

reklama


 

- Nie tak miał ten mecz wyglądać w naszym wykonaniu ? komentuje Andrzej Mikulski, trener Orła. ? Kto strzela więcej bramek ten wygrywa w piłce nożnej, nie liczą się sytuacje ? dodał.

Amur Wilga ? Orzeł Parysów 4:2
Bramki: Wojciech Kęsik, Wojciech Parol, Michał Strzeżek, Damian Pyrzanowski ? Korneliusz Sionek, Krzysztof Zagańczyk
Amur: Strachota, Kwiatkowski, Mateusz Głowala, Zagrodzki, Marek Głowala, Lodowski W. Parol Wojciech, Cichecki, Pyrzanowski, Strzeżek, Kęsik.
Orzeł:
Piesio, Ł. Maruszak, Antosiewicz, Kielak (L. Sionek), Robakowski, K. Kwiatkowski, Serżysko, K. Sionek, O. Maruszak, Zagańczyk, Kędziorek (Nowosielski).

Po trzy punkty sięgnął także Snajper Sośninka, choć po raz kolejny kadra zespołu liczyła zaledwie 12 zawodników. Znakomicie mecz rozpoczął Piotr Długosz. Obrońca Snajpera najpierw strzelił bramkę na 1:1, a później asystował przy uderzeniu Mariusza Jóźwickiego na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie udało się strzelić trzecią bramkę. Do siatki Vulcanu II trafił Waldemar Paszkowski. Później goście mogli strzelić gola kontaktowego. Jednak rzut karny obronił Łukasz Kępka. ? Cieszymy się z cennych trzech punktów. W szatni nie dopuszczaliśmy myśli, że może być inaczej ? przyznaje Damian Richert, prezes Snajpera.

Za tydzień Snajper będzie pauzował. Przerwa w rozgrywkach dobrze zrobi zawodnikom z Sośninki. W zespole aż roi się od urazów i kontuzji. Dariusz Zając w niedzielnym meczu otrzymał potężny cios z łokcia w nos. Karol Zowczak i Grzegorz Moczulski narzekają na urazy stawu skokowego. W pełni sił nie jest Marek Wichowski i Marcin Wiśnioch.

Snajper Sośninka ? Vulcan II Wólka Mlądzka 3:1
Bramki dla Snajpera: Piotr Długosz, Mariusz Jóźwicki, Waldemar Paszkowski
Snajper: Ł. Kępka, Długosz, M. Kępka, Wiśnioch, Krawczyk, Zając, W. Paszkowski (Richert), A. Paszkowski, Moczulski, K. Zowczak, Jóźwicki Mariusz.

Wyniki i tabela warszawskiej B-Klasy

łk

fot. www.amurwilga.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama