Puchary już bez naszych

Opublikowano: 27 wrzesień 2017, 18:39 Kategoria Sport
puchar polskiwilga garwolinzryw sobolewhutnik huta czechy

Wilga Garwolin pożegnała się z tegoroczną edycją Pucharu Polski. Za burtą także Hutnik Huta Czechy oraz Zryw II Sobolew.

Dzisiaj w Piasecznie GKS, który w sobotę przegrał w lidze z Energią Kozienice 1:2, mierzył się z A-Klasowymi rezerwami MKS. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej gospodarze prowadzili po 65 minutach 2:0. Goście nie poddali się. Na 10 minut przed końcem gola kontaktowego zdobył Damian Rodak, a w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Filip Gac. W serii rzutów karnych MKS II wygrał 3:0 i awansował do ? rozgrywek mazowieckiego PP.

W siedleckich zmaganiach, dwie drużyny z powiatu garwolińskiego uległy rywalom. Hutnik Huta Czechy przegrał w Węgrowie z ligowym rywalem z okręgówki Czarnymi 0:2. B-Klasowy Zryw II Sobolew został rozgromiony na własnym boisku przez IV-ligową Mazovię Mińsk Mazowiecki 0:7.