Worek medali MKS

Opublikowano: 08 listopad 2017, 07:13 Kategoria Sport
mksbadminton

W pierwszy weekend listopada zawodnicy MKS Garwolin wzięli udział w turniejach rozgrywanych w Ząbkach i Puławach.

4 listopada w Ząbkach odbył się turniej z cyklu Grand Prix Victora. Anna Kotlarska okazała się bezkonkurencyjna wśród dziewcząt z rocznika 2005-2007 pokonując w finałowym pojedynku koleżankę klubową Oliwie Winek w stosunku punktów 15:5, 15:4. Na piątym miejscu uplasowała się młodsza z sióstr Lena Winek.

Tomasz Kotlarski poszedł w ślady siostry i również wygrał rywalizacje w kategorii chłopców z roczników 2005-2007, a Oskar Winek zakończył rywalizację na czwartym miejscu.

Kacper Winek zajął II miejsce w kategorii chłopców z roczników 2002-2004, przegrywając w pojedynku finałowym po zaciętej walce z graczem Jakubem Walochą z miejscowego klubu MKS Ząbki 12:15, 15:12, 12:15.

W grach podwójnych, bez podziału na kategorie, triumfowali Kacper Winek w parze Jakubem Walochą. Na drugim stopniu podium stanęło rodzeństwo Ania z Tomkiem Kotlarscy. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyły siostry Lena z Oliwią Winek.

Dzień później w Puławach zawodnicy MKS wystartowali w rozgrywanych po raz czwarty mistrzostwach tego miasta. W gronie dziewcząt do 16 lat triumfowała Ania Kotlarska. Oliwa Winek była trzecia, tuż przed swoją siostrą Leną. Tomasz Kotlarski był drugi w kategorii chłopców do lat 16.

Singla kategorii open wygrał Mariusz Nogal, a Mateusz Duchna był trzeci. Obaj zajęli drugie miejsce w deblu mężczyzn.

mat. pras./opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież