Wybierz Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2017

Opublikowano: 03 styczeń 2018, 09:33 Kategoria Sport
plebiscytsportowiec

Przez internet oraz SMS będzie można oddawać głosy w plebiscycie na Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2017. Zwycięzców poznamy 3 lutego podczas tradycyjnego Balu Mistrzów Sportu.

Plebiscyt organizuje Centrum Sportu i Kultury oraz portal WirtualnyGarwolin.pl. Z grona zgłoszonych sportowców, wybrano siedem. Jedna z nominowanych już wkrótce otrzyma zaszczytny tytuł Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2017. Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj i potrwa do 28 stycznia.

Wygra ten sportowiec, który uzyska najwięcej głosów. W specjalnym serwisie wirtualnygarwolin.pl/plebiscyt możecie przeczytać krótkie sylwetki nominowanych oraz dowiecie się, w jaki sposób oddać głos na swojego faworyta. A kto jest wśród nich? Siatkarz Patryk Akala, piłkarz Filip Gac, lekkoatleta Robert Głowala, tancerz Robert Kwaśniak, kolarz Mateusz Mikulski, zawodnik MMA Jakub Piesiewicz, pływak Mateusz Szczypek.

Zwycięzców poznamy 3 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu. Sportowe podsumowanie roku w balowej scenerii będzie również okazją do wręczenia specjalnych nagród kapituły plebiscytu dla wyróżniających się trenerów, działaczy i organizatorów imprezy sportowych.

Głosować można za pośrednictwem naszego portalu, fanpage-u Centrum Sportu i Kultury oraz przez SMS. Szczegóły i regulamin znajdziecie na wirtualnygarwolin.pl/plebiscyt.

Redakcja

Komentarze  

-3 #4 filipAdam 2018-01-09 08:46
Zgadzam się FILIP GAC
Cytować
-3 #3 A jeśli już to...Wojtek63 2018-01-06 14:34
...jedynie Grzegorz Piesio radzi sobie dość dobrze w Arce Gdynia.
Maciej Górski już nie reprezentuje barw kieleckiej Korony. Gdzie wyląduje ? Kto to wie ?
Konrad Jałocha po zupełnie nieudanej końcówce sezonu 2016/17 w Arce Gdynia wpadł w czeluści warszawskiej Legii. Czeluści to mało- to są katakumby.
To były wyższe sfery...bliżej Wilgi jest IV liga.
Niestety tu też nie ma dobrych wiadomości.
Michał Kępka nie odnalazł się w Błoniance.
Daniel Żurawski podobnie, ale w Mazovii Mińsk Maz.
Mariusz Selerski jest rezerwowym bramkarzem w upadającym Huraganie Wołomin.

Wracając do tematu- żaden z tych zawodników nie reprezentuje Powiatu Garwolin.

Moja kandydatura to Filip Gac.
Cytować
+3 #2 lokalny patriotakrajan 2018-01-05 12:54
Zgadza się - Ci panowie zdobywają laury dla innych powiatów!
Cytować
+3 #1 ciekawyabc 2018-01-05 08:47
Czy zasady regulaminu zostały zmienione? Kiedys w plebiscycie mogli brac udział tylko zawodnicy wystepujący w klubach z powiatu gar. I pod uwage nie byli brani np tacy sportowcy jak piesio, jałocha, górski, emilia mucha i inni. A teraz tacy sportowcy sa brani pod uwage.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież