Hutnik na pozycji lidera

Opublikowano: 25 październik 2011, 08:19 Kategoria Sport
piłka nożnahutnik huta czechyburza pilawapuznówkawisła maciejowice

Wygrana Hutnika, remis Burzy z Puznówką w derbach i porażka Wisły Maciejowice. Tak zaprezentowały się drużyny z powiatu garwolińskiego w weekendowych kolejkach rozgrywek A-Klasy.

Na pozycję lidera siedleckiej A-Klasy wskoczył Hutnik Huta Czechy. To efekt innych wyników i przede wszystkim wygranej z Jutrzenką Cegłów. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, choć sytuacji do zdobycia kolejnych bramek miejscowi mieli kilka. Dobrze w bramce Jutrzenki spisywał się Karol Branicki.

Po przerwie błąd obrońców Hutnika wykorzystał zawodnik gości, który był faulowany w polu karnym. Decydującą bramkę dla Hutnika strzelił Łukasz Kowalski. ? Powinniśmy ten mecz wygrać 10:1. Sytuacji mieliśmy bez liku, w tym trzy słupki, dwie poprzeczki, pięć sytuacji sam na sam ? podsumowuje Tomasz Barej, trener Hutnika.

Drużyna z Trąbek awansowała na pierwsze miejsce w tabeli. ? Chcemy awansować z pierwszego miejsca. Stać nas na to, choć piłka jest pełna niespodzianek ? dodał szkoleniowiec.

Hutnik Huta Czechy ? Jutrzenka Cegłów 3:2
Bramki dla Hutnika: Arkadiusz Wardak, Rafał Głąbicki, Łukasz Kowalski
Hutnik: Rękawek, Wardak, Sabała, Teperek (Wilczek), Trzciński, Kowalski, Ł. Zalewski (B. Głąbicki), Z. Zalewski (Jeleń), Gawinek (Mucha), R. Głąbicki, Ściborowski.

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Remisem zakończyło się derbowe spotkanie Burzy Pilawa z KS Puznówką 96 w meczu 10. kolejki warszawskiej A-Klasy. Bramkę dla gospodarzy strzelił najbardziej doświadczony zawodnik pilawian Robert Winek.

Burza Pilawa ? KS Puznówka 96 1:1
Bramki dla Burzy: Robert Winek
Burza: Okrasa (M. Wilczek), Śledź, P. Piętka (T. Trzeciak), A. Piętka, Saganek, W. Wilczek, Osiak, Dobrowolski, Błachnio, M. Piętka (S. Konarzewski).

W meczu dwóch Wiseł lepsza okazała się drużyna z Dziecinowa. Mecz stał na niskim poziomie i był dosyć wyrównany. Gospodarze wykazali się wyższą skutecznością. Bramkę dla Kosynierów zdobył Rafał Sitnik.

Wisła Dziecinów ? Wisła Maciejowice 3:1
Bramka dla Wisły M.: Rafał Sitnik