reklama

baner projekt 

reklama

Radni z Górzna wygrywają turniej futsalu

Opublikowano: 06 marzec 2018, 06:42 Kategoria Sport
górznoturniej samorządowyfutsal
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W niedzielę hala sportowa w Górznie gościła uczestników 19. Samorządowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego.

O puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego w halowej piłce nożnej rywalizowały drużyny: Starostwa Powiatowego, Gminy Garwolin, Górzno, Parysowa Miastkowa Kościelnego, Sobolewa, Łaskarzewa, Miasta i Gminy Żelechów oraz Pilawy.

Każdy rozegrany mecz budził wielkie emocje, które dodatkowo podgrzewali zebrani na trybunach kibice. Turniej nie był tylko czasem sportowych zmagań, ale przede wszystkim czasem wspólnej zabawy, zacieśniania wzajemnych relacji i rozmów.  

reklama


Starosta Garwoliński Marek Chciałowski podczas turnieju wspomniał wielkiego inicjatora sportowych zmagań samorządowców ? Śp. Adama Bogusza, który chciał w ten sposób jednoczyć samorządowców. - Po raz 19-sty organizowane rozgrywki w piłkę nożną halową dla samorządów z powiatu garwolińskiego o puchar Starosty.  Pokazują one, że chociaż jest rywalizacja, to przede wszystkim jest wzajemne poznanie, wymiana myśli, rozmowa o trudnych sprawach samorządowych ? mówił. - Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa podziękowania za poświęcony czas i obecność na sobotnim turnieju. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy kolejnych, równie udanych występów - powiedział na zakończenie.

Końcowa klasyfikacja

  1. Gmina Górzno
  2. Miasto i Gmina Pilawa
  3. Gmina Parysów
  4. Gmina Garwolin
  5. Gmina Miastków Kościelny
  6. Starostwo Powiatowe
  7. Gmina Sobolew
  8. Gmina Łaskarzew
  9. Miasto i Gmina Żelechów

Najlepszym bramkarzem został Piotr Zając, a najlepszym zawodnikiem Dorota Paziewska. Królem strzelców został Andrzej Półtorak.

info garwolin-starostwo.pl

fot. W. Jaroń


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama