Sąsiedzie, podejdź no do płota!

Gminny Ośrodek Kultury w Wildze po raz kolejny organizuje „Dzień Sąsiada”.

W sobotę 27 maja w Wildze odbędzie się Dzień Sąsiada. Impreza odbędzie się w godzinach 9-17. Spośród przygotowanych atrakcji każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, i mały i duży. W tegoroczną edycję włączyło się więcej sąsiadów, którzy chcą bardziej zintegrować się ze społeczeństwem. I tak w programie m.in. kiermasz książek, kiermasz książek, wystawa rękodzieła, prezentacja sprzętu strażackiego, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz ratownictwa drogowego, przejażdżki bryczką.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Eko inwestycja na starcie

Rozpoczęła się rozbudowa oczyszczalni ścieków w Miastkowie Kościelnym. Inwestycja ma być gotowa na początek 2019 roku.
Istniejąca oczyszczalnia staje się za mała w stosunku do rosnących potrzeb mieszkańców.  Obiekt w niemal 100 proc. wykorzystał swoje moce przerobowe i nie jest w stanie przyjąć więcej ścieków.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gmina Garwolin i policja – Razem bezpieczniej

Gmina Garwolin i Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie opracowały program działań profilaktycznych pt. "Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim". Program uzyskał aprobatę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz dotację w kwocie 37 099 zł.

"Edukacja szansą na redukcję zagrożeń w powiecie garwolińskim" to garwoliński projekt profilaktyczny nagrodzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w programie ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” .

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Kobieta motyl w garwolińskiej Dwójce

Kolorowo, stylowo, romantycznie było dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie. Po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej „Kobieta Motyl”.

Z zaproszenia organizatorów skorzystało 14 uczestników reprezentujących 10 szkół z Warszawy, Lublina, Dęblina, Radzynia Podlaskiego, Otwocka. W tym gronie nie mogło zabraknąć reprezentantek gospodarzy.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1280

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu