Na wstecznym wjechał w ludzi

Do groźnego wypadku doszło rano przy Zieleniaku. Kierowca volkswagena cofając wjechał w ludzi. Jazdę zakończył na zaparkowanych obok samochodach.

Do wypadku doszło dzisiaj o godz. 8.45. Jak informuje nas świadek zdarzenia, kierowca vw cofał ulicą Nadwodną w kierunku Zieleniaka. – Samochód nabrał bardzo dużej prędkości, a kierowca stracił panowanie nad autem – mówi nasz rozmówca.

REKLAMA


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

W co inwestuje Miastków Kościelny?

Ekologia, drogi, ale nie tylko. Gmina Miastków Kościelny realizuje w tym roku wiele inwestycji. I choć to wciąż kropla w morzu potrzeb, wójt zapewnia, że gmina będzie się cały czas rozwijała.

- Jestem świadomy, że jest jeszcze wiele potrzeb i oczekiwań naszych mieszkańców. Zapewniam, że sukcesywnie i systematycznie będziemy dążyć do ich zaspokajania, do rozwoju i unowocześnienia naszej gminy – przekonuje wójt gminy Miastków Kościelny Jerzy Jaroń (na zdjęciu).

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Kontrabanda w gminie Łaskarzew

Ponad dwa tysiące paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy skarbowej, zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą garwolińskiej komendy.

W środę garwolińscy policjanci zabezpieczyli 2020 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

100 mln zł na drogi powiatowe

Na Mazowszu rusza największe od lat wsparcie na budowę dróg powiatowych. Pomoże w tym samorząd województwa mazowieckiego, który przekaże powiatom na ten cel aż 100 mln zł. Nabór wniosków rusza już 1 października.

Według danych GUS z 2015 r. na Mazowszu jest blisko 14 tys. km dróg powiatowych. To aż 38 proc. wszystkich dróg w naszym regionie. Są to drogi ważne, szczególnie dla mieszkańców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy czy szkoły.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Żywcem zakopał szczenną sukę

Prokuratura Rejonowa w Garwolinie nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko Henrykowi K. z Natolina, który żywcem zakopał szczenną sukę.

Mężczyzna podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa z art. 35 ust. 2 w zw. z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Siłownia w Pilczynie dla wszystkich [wideo]

Starania trwały dwa lata, ale jest szczęśliwy finał. Na terenie szkoły w Starym Pilczynie została oficjalnie otwarta siłownia zewnętrza. Przy okazji nowy wygląd zyskał także płot, który wspólnymi siłami malowali uczniowie, rodzice, nauczyciele, władze samorządowe i mieszkańcy gminy Łaskarzew.

- Wszystko zaczęło się we wrześniu 2015 roku. Wtedy w rozmowach z nauczycielami pojawił się temat stworzenia siłowni zewnętrznej. Wszystko trwało 2 lata. Zorganizowaliśmy w czerwcu 2016 roku „Festyn Zdrowia”, żeby zebrać pieniądze na ten cel – mówiła podczas otwarcia dyrektor Zespołu Szkół w Starym Pilczynie Beata Paziewska.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 904

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu