Z policyjnej kroniki

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 29 czerwca do 5 lipca

W minionym tygodniu zatrzymano 10 nietrzeźwych kierujących – po użyciu alkoholu do 2,5 promila oraz 3 kierujących pomimo zakazu.

Wymusiła pierwszeństwo

REKLAMA


28 czerwca w Trojanowie na drodze krajowej nr 17 doszło do wypadku drogowego z udziałem osobowego smarta i motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo, włączając się do ruchu z zatoki autobusowej. W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie, które wskaże sprawcę zdarzenia.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Przywitali wakacje na mokro

Nie było siedmiu tysięcy chętnych jak na facebooku, woda z rzeki czysta do końca nie była. Ale to czego nie zabrakło to słoneczna pogoda i znakomita zabawa. 30 młodych ludzi wakacje 2015 postanowiło przywitać na mokro.

- Spodziewaliśmy się tylu chętnych ile zadeklarowało swój udział na facebooku, czyli ponad siedem tysięcy. Jest nas mniej, ale zabawa będzie przednia – przyznał Krzysztof Girtler, jeden z organizatorów powitania wakacji na mokro w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Znaleziono ciała dwóch nastolatek

Policja, strażacy, w tym płetwonurkowie, poszukują dwóch nastolatek, których ubrania i rowery znaleziono nad Wisłą w Kobylnicy (gm. Maciejowice).

Zgłoszenie trafiło do powiatowego centrum powiadamiania o godz. 19. – Nad brzegiem Wisły w pobliżu miejscowości Kobylinica znaleziono ubrania i rowery prawdopodobnie 13- i 14-latek – informuje st. asp. Marek Kapusta, p.o. rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strażacy z Sokoła najlepsi w gminie

Gospodarze z OSP w Sokole zostali zwycięzcami sobolewskich Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Siedem jednostek rywalizowało w niedzielę pod czujnym okiem st. kpt. Piotra Lisa z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać ćwiczenie bojowe oraz pokonać sztafetę pożarniczą 7x50 m z przeszkodami.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 903

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu