Reklama

Docenieni za służbę

Uroczyste obchody Dnia Strażaka to okazja do wręczenia odznaczeń i awansów funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom. Podczas tegorocznych obchodów strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie zyskali również nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy.

„Służba straży pożarnej jest bardzo zaszczytnym, ale również odpowiedzialnym i niebezpiecznym zadaniem. Dlatego należy tę służbę odpowiednio doceniać i dla wszystkich strażaków jednać błogosławieństwo Boże”. Te słowa ks. Kazimierza Momonta, kapelana strażaków, były myślą przewodnią wczorajszej uroczystości.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Beata Pasternak (prawie) dyrektorem PCKiP

Komisja konkursowa zarekomendowała zarządowi powiatu Beatę Pasternak jako kandydatkę na dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.
Komisja rekrutacyjna przesłuchiwała kandydatów dzisiaj popołudniu. Z trzech zgłoszonych ofert, jedną odrzucono ze względów formalnych. W gronie przesłuchiwanych kandydatów zabrakło byłego burmistrza Łaskarzewa Waldemara Larkiewicza.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Kolizja na S17

Trzy samochody zderzyły się na obwodnicy Garwolina w Michałówce (gm. Garwolin).

Do kolizji doszło o godz. 9.20, kilkaset metrów od miejsca, gdzie tir blokuje ruch na S17. Jak informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, droga w miejscu kolizji jest już przejezdna.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Michał Jaworski szefem KRUS w Garwolinie

Michał Jaworski został nowy kierownikiem placówki terenowego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Garwolinie.

O powołaniu 31-latka mówiło się od kilku tygodni. Michał Jaworski do połowy kwietnia pracował w Urzędzie Gminy w Maciejowicach. Później objął stanowisko asystenta wicemarszałek Senatu RP Marii Koc.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1089

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu