Reklama

Ze strażackiej kroniki

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 20 do 26 lutego.

Zdarzenie drogowe na ul. Konarskiego

21 lutego. Przed godz. 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Konarskiego w Garwolinie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Lexus i Citroen Berlingo. Pomocy medycznej osobie poszkodowanej udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Z policyjnej kroniki

Kronika zdarzeń kryminalnych zaistniałych na terenie powiatu garwolińskiego od 20 do 26 lutego

Nietrzeźwi na drogach

21 lutego w Piaskach dzielnicowy z ZP w Górznie zatrzymał 26-latka, który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 24 lutego w miejscowości Wicie policjanci z Wilgi zatrzymali 49-latka z Warszawy, który kierował osobowym vw, mając 1,19 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Nowy zastępca komendanta policji

Mł. insp. Marek Niezgoda przeszedł na emeryturę. Jego następcą na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie został podinsp. Krzysztof Kędziorek, dotychczasowy szef pionu kryminalnego.

Do zmiany doszło niespodziewanie w ubiegłym tygodniu. - Z dniem 22 lutego na emeryturę przeszedł I Zastęcpa Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie mł. insp. Marek Niezgoda. Od 23 lutego jego obowiązki zostały powierzone podinsp. Krzysztofowi Kędziorkowi, który był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KPP Garwolin – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Autobus potrącił rowerzystę, a ten zmarł

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę na drodze krajowej nr 17 w Chotyni (gm. Sobolew).

Do zdarzenia doszło o godz. 20.25. - 68-letni mężczyzna, kierując autokarem mercedes, w porze nocnej na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym, z dotychczas  nieustalonych przyczyn, potracił jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego rowerzystę – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1234

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu