Ostatnie dni na rozliczenie się z fiskusem

Urząd Skarbowy w Garwolinie przypomina, że zbliża się termin złożenia zeznania rocznego PIT. W tym roku przypada on na 2 maja, ze względu na to, że termin ustawowy jest dniem wolnym od pracy.

Dotychczas do Urzędu Skarbowego w Garwolinie wpłynęło ok. 24 tys. zeznań PIT 37, w tym ponad 14 tys. przesłanych drogą elektroniczną. Dla tych osób, którzy nie złożyli jeszcze zeznania US ma propozycję, aby przesłać zeznanie PIT za pośrednictwem Internetu korzystając ze strony www.e-deklaracje.gov.pl.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Jechali za szybko. Policyjna akcja i 42 mandaty

Tylko jednego dnia policjanci wystawili aż 42 mandaty. To efekt akcji „Prędkość”.

19 kwietnia garwolińska policja przeprowadziła ogólnopolskie działania policyjne pn. „Prędkość”. Podczas akcji policjanci wykorzystali wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości m.in. ręczne mierniki prędkości oraz radiowozy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego, tzw. wideorejstratory.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Samobójstwo w Łaskarzewie

Wczoraj popołudniu w Łaskarzewie znaleziono zwłoki mężczyzny. Popełnił samobójstwo.

- To 67-letni mężczyzna, który popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Zniżkowa karta dla garwolińskich seniorów

Jest Miejska Rada Seniorów, Klub Seniora, a teraz będzie także Garwolińska Karta Seniora. Miasto właśnie opracowało regulamin i zasady funkcjonowania nowego programu wspierającego aktywność seniorów. Karta Seniora ruszy po podjęciu przez radę uchwały. Będzie mogło z niej skorzystać blisko 3 tys. osób

Programem „Karta Seniora” mają być objęte osoby po 65. roku życia, które stale zamieszkują na terenie miasta Garwolina. Takich osób, według ewidencji ludności, jest prawie 2900. Co da im Karta Seniora? Między innymi zniżki na płatne zajęcia edukacyjnej organizowane przez miejskie instytucje oraz tańsze bilety do kina, na basen czy siłownię. Zniżka będzie wynosiła nawet 60 proc. od obowiązującej ceny biletu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1263

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu