Piłka i Żochowski w sejmiku województwa

Wojewódzka Komisja Wyborcza w Warszawie podała wyniki wyborów do sejmiku województwa. Dwa z 19 mandatów, które przypadły kandydatom PiS, obejmą mieszkańcy powiatu garwolińskiego – Marian Piłka i Krzysztof Żochowski.

Frekwencja w okręgu wyborczym nr 6, obejmującym m.in. powiat garwoliński, wyniosła prawie 54 proc. (53,97). Na 389 tys. ważnych kart do głosowania, 72 tys. zawierało nieważne głosy. Najwięcej radnych do sejmiku wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość (19). PSL zdobyło 16 mandatów, PO 15, a SLD - 1.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Garwolińskiego!

W imieniu własnym, jak również wszystkich kandydatów startujących z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, pragnę podziękować za udział w wyborach samorządowych i oddane na nas głosy.

Dzięki Państwa decyzjom w Radzie Powiatu zasiądzie dziesięciu radnych z listy PSL. Dla nas to wyróżnienie, ale również duże zobowiązanie, aby jeszcze mocniej pracować dla rozwoju Powiatu Garwolińskiego. Nie zawiedziemy Państwa oczekiwań, gdyż naszą działalność traktujemy jako służbę na rzecz naszych mieszkańców.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Nowe twarze w radzie miasta [galeria]

Kim są? Co robią? I jakie mają pomysły na swoją działalność w radzie? Poznajcie nowe osoby w Radzie Miasta Garwolin.

Przed siedmioma osobami z poprzedniego składu rady kolejne cztery lata kadencji. Jadwida Wilbik, Maria Pasik, Marek Jonczak, Marek Łagowski, Jan Paziewski, Krzysztof Ostrowski i Krzysztof Mazurek dali się już poznać. A kim są nowi radni?

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

W Dwójce znowu polała się krew

W drugiej w tym roku szkolnym akcji honorowego krwiodawstwa uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie oddali 36 litrów cennego płynu.

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie pod „Dwójką” zaparkował wczoraj. - Uczniowie ZSP nr 2 i nauczyciele stawili się na akcje wyjątkowo licznie, przybyło nam wielu nowych członków zarówno uczniów jak i nauczycieli. o oddania zakwalifikowało się 80 osób. Oddali aż 36 l krwi – informuje Robert Huńczak, opiekun szkolnego koła krwiodawstwa.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 775

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu