Reklama

Choinka już świeci! Mikołajki z CSiK

Magicznym zaklęciem wypowiedzianym przez Mikołaja i dzieci udało się włączyć świąteczną iluminację na choince w centrum Garwolina. Nie zabrakło także świątecznych piosenek i prezentów dla najmłodszych.

Wczoraj o godzinie 17:00 na Skwerze Solidarności w centrum Garwolina została uroczyście włączona iluminacja na miejskiej choince. Po raz drugi światełka zostały włączone przez dzieci w asyście Mikołaja, który do Garwolina przyjechał z workiem prezentów. Każde dziecko otrzymało słodki upominek, a dla odważnych ochotników, którzy nie bali się wystąpić na scenie, Mikołaj przygotował dodatkowe niespodzianki. Lampki na choince udało się włączyć magicznym zaklęciem, które Mikołaj kilka razy wypowiedział razem z dziećmi. W świąteczny klimat wprowadziły także zebranych na skwerze wokalistki ze szkoły Best Vocal Studio.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Zarejestruj się! Pomóż Szymonowi i innym!

Wkłucie wielkiej igły w kręgosłup to mit. Pracownicy fundacji DKMS podkreślają, że zostanie dawcą szpiku tak naprawdę nic nie kosztuje, a dla wielu pacjentów znaczy wszystko - życie. Pani Kasia, mieszkanka naszego powiatu, dzięki swojej decyzji dała szansę półrocznej dziewczynce. Dziś na swojego genetycznego brata bliźniaka czeka 3,5-letni Szymon Zając. I wielu innych pacjentów.

Wczoraj w Urzędzie Gminy Garwolin odbyła się konferencja prasowa dotycząca najbliższej akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku na terenie naszego powiatu. Wzięli w niej udział organizatorzy akcji na terenie Garwolina – między innymi wójt gminy Garwolin, przedstawicielka fundacji DKMS oraz ciocia i mama Szymona Zająca. To właśnie jego historia przyczyniła się do zorganizowania akcji.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

W Dwójce przekonywali do zdrowego śniadania

Po raz piąty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie odchodzono Światowy Dzień Zdrowego Śniadania. Tym razem o roli pierwszego posiłku dnia uczniowie Dwójki przekonywali razem ze św. Mikołajem.

Od kilku lat w ZSP nr 2 obchody Światowego Dnia Zdrowego Śniadania mają szczególny wymiar. To okazja do podkreślenia roli tego, co jemy zaraz po przebudzeniu. Nauczycielki i uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zaprosili wczoraj gości oraz swoich kolegów do sali gimnastycznej, gdzie roiło sie od treści prozdrowotnych. Hasło tegorocznych obchodów to „Śniadanie z Mikołajem”, bo happening przeprowadzono 6 grudnia.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Borowie: Policjanci zlikwidowali dziuplę

Policjanci z Garwolina zlikwidowali kolejną „dziuplę” samochodową, w której znajdował się skradziony samochód. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn. Obaj już zostali aresztowani.

W ostatnich miesiącach garwolińscy policjanci rozbili kilka grup przestępczych, które trudniły się demontażem kradzionych aut oraz zlikwidowali kilka dziupli samochodowych. W ostatnich dniach listopada zlikwidowali kolejną „dziuplę” samochodową na terenie Borowia.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1190

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu