Reklama

Kto dokończy rozbudowę szkoły?

W przyszłym tygodniu gmina Garwolina zamierza ogłosić przetarg na dokończenie przebudowy Zespołu Szkół w Rudzie Talubskiej. Urząd będzie w większym stopniu weryfikował oferty, tak aby uniknąć powtórki sytuacji z poprzednim wykonawcą inwestycji.

Przypomnijmy, że na przełomie listopada i grudnia wykonawca przebudowy szkoły opuścił plac budowy. Słuch po firmie zaginął. Inwestycja, dzięki której mają powstać m.in. nowe sale i planetarium, to koszt prawie dwóch milionów złotych.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Dachowali matizem. Obaj byli pijani

Ruch na drodze krajowej nr 17 przed południowym wjazdem na obwodnicę Garwolina, odbywa się wahadłowo. W rowie dachował daewoo matiz.

Do wypadku doszło po godz. 13. – Kierujący matizem zjechał do rowu, gdzie auto dachowało. Do szpitala trafiło dwóch mężczyzn podróżujących pojazdem – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

18-latka w tymczasowym areszcie. Znaleziono zakrwawiony nóż [video]

Sąd zastosował wobec 18-latki oskarżonej o zabójstwo areszty tymczasowy. Nastolatka po zbrodni uciekała do Radomia, po drodze wyrzuciła zakrwawione ubranie i nóż, którym prawdopodobnie zabiła 62-latka.

Przypomnijmy, że piątek funkcjonariusze z Garwolina dostali zgłoszenie, że w okolicy miejscowości Podebłocie (gm. Trojanów) kierujący autem potrącił sarnę. Jednak na miejscu tego zdarzenia w przydrożnym rowie odnaleziono nie tylko truchło sarny, ale także ciało mężczyzny z widocznymi ranami ciętymi. Mężczyzna już nie żył.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Robocza wizyta wicemarszałek senatu w gminie i mieście Łaskarzew

To pierwsza taka wizyta w gminie i mieście Łaskarzew. Wicemarszałek senatu Maria Koc spędziła cały dzień z mieszkańcami miejscowych samorządów.

Program piątkowej wizyty wypełniony był licznymi spotkaniami. W pierwszej kolejności senator spotkała się z władzami miasta i gminy Łaskarzew. Później Maria Koc przyglądała się międzyszkolnym rozgrywkom piłki siatkowej w hali sportowej Szkole Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej. Po emocjach sportowych, gość zwiedził szkołę w asyście m.in. dyrektor Małgorzaty Bondel.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 1025

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu