Most otwarty!

Pięć miesięcy trwały utrudnienia związane z remontem mostu na Wildze w Garwolinie. Dzisiaj na przeprawie został przywrócony ruch.

Na taką informację mieszkańcy Garwolina i okolic czekali od dawna. Już podczas wczorajszej sesji rady miasta, burmistrz zapowiadał, że przejazd wyremontowanym mostem będzie możliwy dzisiaj. Tak też się stało.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Małe rzeczy, tworzą wielkie

- Radość i uśmiech jakie wzbudza ta mała inwestycja to jej wielkość – mówił podczas wczorajszej sesji rady miasta radny Krzysztof Ostrowski. Mieszkanka osiedla Żwirki i Wigury podziękowała urzędnikom za wykonanie remontu chodnika wartego 700 zł.

„Chcę bardzo podziękować za zrobienie chodnika przy bloku Żwirki i Wigury 14. W tym bloku mieszkają głównie starsi ludzie mający problem z chodzeniem. Chodzenie po bruku było bardzo uciążliwe i niebezpieczne. Zamiana bruki na kostkę bardzo nam mieszkańcom, i nie tylko,  ułatwiła poruszanie się. Za co jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję” – napisała pani Marianna w piśmie skierowanym do burmistrza. Dokument odczytał podczas wczorajszej sesji radny Krzysztof Ostrowski (na zdjęciu).

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Nowe garby na ulicach Garwolina

19 garbów ograniczających prędkość pojawi się na ulicach Garwolina do końca grudnia. – To odpowiedź na wnioski radnych i mieszkańców zaniepokojonych o stan bezpieczeństwa na ulicach – wyjaśnia Jerzy Makulec z magistratu.

Konstrukcje z kostki brukowej pojawią się w ulicach, które były modernizowane w I i II etapie przebudowy dróg miejskich. Garby będą zmuszały do zdjęcia nogi z gazu w 19 miejscach, przy ulicach: Różanej, Słowackiego, Lelewela, Spokojnej, Kwiatowej, Słonecznej, Ogrodowej, Rubinowej, Bajkowej.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Inwestycyjny finisz w gminie Łaskarzew

Obok inwestycji drogowych czy rozbudowy sieci wodociągowej gmina Łaskarzew realizujesz szereg mniejszych, ale nie mniej ważnych dla mieszkańców zadań. Część kosztów została pokryta z funduszu sołeckiego.

W październiku samorząd gminy Łaskarzew zakończył realizację kolejnych zadań inwestycyjnych przewidzianych na ten rok. Wykonano oświetlenie uliczne w części miejscowości Wola Rowska w ramach zaplanowanych wydatków funduszu sołeckiego wsi.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 983

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu