Muzyczny start w wakacje

Dla uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie to była bardzo pracowita końcówka roku szkolnego. Podsumowaniem całorocznej pracy było kilka różnych koncertów – w zaledwie tydzień. To był ostatni rok w takim „składzie”. Od września rusza także Szkoła Muzyczna II stopnia.

13 czerwca wraz z zespołem pod kierownictwem Pawła Stankiewicza wokalistki Best Vocal Studio zaśpiewały swoje ulubione piosenki. 18 czerwca, podczas głównej części obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego, najstarsza grupa dziewcząt wykonała koncert „Mamma Mia” z największymi przebojami Abby. I to była dopiero połowa muzycznego podsumowania rocznej pracy w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie i Best Vocal Studio.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

O!Mamy mają 5 lat! Teatry świętowały

Po raz pierwszy na scenie pojawili się ze spektaklem „Kawiarnia pod czarną wdową” i tak od tamtej pory oczarowuje publiczność kolejnymi teatralnymi propozycjami. Teatr O!Mamy świętuje w tym roku swoje 5-lecie. Jubileusz grupy został połączony z corocznym świętem teatru.

18 czerwca, w niedzielne popołudnie podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego w salę widowiskową Centrum Sportu i Kultury tchnięto teatralnego ducha. Po raz kolejny odbyło się tu wielkie święto miejskich teatrów amatorskich połączone w tym roku z jubileuszem 5-lecia Teatru O!Mamy. Przed garwolińską publicznością zaprezentowało się 5 grup teatralnych. Widzowie mogli obejrzeć aż 6 sztuk teatralnych.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Teatr dla dzieci na wakacje w Miętnem

„Dworska Scena Teatralna” w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji zaprasza w okresie wakacyjnym najmłodszych – przedszkolaków i dzieci - na przedstawienia teatralne do dworku w Miętnem. Wstęp bezpłatny.

3 lipca 2017 ( poniedziałek ) - godz. 13.00 – WILK I ZAJĄC NA WAKACJACH - w spektaklu wykorzystano postaci Wilka i Zająca ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego „Nu, pagadi” („Ja ci pokażę”) Wiaczesława Kotionoczkina. W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela pensjonatu, ratownika i właściciela nadmorskiej smażalni, spotyka się z Wilkiem, który właśnie przybył nad Bałtyk na upragniony urlop. Wilk jest pewien, że będą to jego najwspanialsze wakacje w życiu, bo przecież nie na darmo wziął kredyt na ten cel! Marzenia Wilka są piękne… A jaka okaże się rzeczywistość? Spektakl pełen komicznych sytuacji, humoru słownego, uczy dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów, kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawią u widzów niezapomniane wspomnienia.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Mazurki na Mazowszu – na wakacje dla młodzieży

Mazowiecki Instytut Kultury we współpracy z Centrum Sportu i Kultury zaprasza do udziału w projekcie artystycznym „Mazurki na Mazowszu”. To propozycja dla osób w wieku 13-17 lat na aktywne i kreatywne spędzenie początku wakacji. - Udział w warsztatach rozwinie Waszą wyobraźnię muzyczną, poszerzy wiedzę na temat muzyki oraz dziedzictwa kulturowego regionu, w którym mieszkacie – podkreślają organizatorzy.

Tematem projektu jest muzyka i taniec Powiśla Garwolińskiego. Garwolin i jego okolice są bardzo ciekawym terenem, którego mieszkańcy wytworzyli niegdyś własną kulturę, odrębną i odróżniającą się od kultury sąsiadów.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 236

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu