Kolejne medale MKS

Opublikowano: 28 wrzesień 2021, 09:22 Kategoria Sport
mksbadminton

Udane starty w drugiej połowie września zaliczyli zawodnicy MKS Garwolin.

W dniach 17-19 września w Imielinie zostało rozegrane Otwarte Grand Prix młodzieżowców, juniorów młodszych i młodzików młodszych w badmintonie. W kategorii U-17 wystąpili Ania i Tomek Kotlarscy. Grając razem grę mieszaną wywalczyli trzecie miejsce. Ania w grze podwójnej dziewcząt z Martyną Tatarek (KS Badminton Kobierzyce) została sklasyfikowana na miejscach 5-8. Tomek z Szymonem Turskim (MKS Orlicz Suchedniów) ukończył rywalizację w deblu na pozycjach 9-16.

W ubiegłą sobotę zawodnicy klubu zainaugurowali sezon 2021/2022 biorąc udział w Turnieju Energia Seniorów rozgrywanych w Lublińcu. Wypadli bardzo dobrze zdobywając 8 medali. (4 złote, 2 srebrne, 2 brązowe).

Wyniki: debel kat. 25+ 3. miejsce - Magdalena Nogal/ Agata Kornacka, singiel kat. 30+ 1. miejsce - Mariusz Nogal, mikst kat. 30+ 1. miejsce - Mariusz Nogal/Magdalena Nogal, singiel kat. 40+ - 1. miejsce Krzysztof Walenda, mikst kat. 40+ - 1 . miejsce Krzysztof Walenda/Magdalena Koba, singiel kat. 50+ - 3. miejsce Agnieszka Brojek, singiel 65+ - 2. miejsce Jerzy Rybicki, debel kat. 65+ - Jerzy Rybicki/ Andrzej Struensee.