reklama

Poszukiwany listem gończym wpadł podczas odbioru dowodu

Opublikowano: 30 listopad 2023, 09:34 Kategoria Aktualności
policjaposzukiwanygarwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Garwolińscy policjanci zatrzymali 48-latka poszukiwanego od kilku miesięcy listem gończym. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna w najbliższym czasie może się zgłosić po odbiór dowodu osobistego. 48-latek nie zważając na to, że widnieje w policyjnych kartotekach, jak gdyby nigdy nic, przyszedł do urzędu. Kilka minut po odbiorze dokumentu został zatrzymany, a następnie przewieziony do zakładu karnego.

48-latek był poszukiwany listem gończym, ponieważ nie stawił się do zakładu karnego do odbycia zasądzonej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 244 kk. Mężczyzna ukrywał się przez kilka miesięcy. Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że złożył wniosek o wyrobienie dowodu osobistego.  Kryminalni zamierzali wykorzystać tę okazję do jego zatrzymania.

Wczoraj (29.11) przed godz. 10 funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany zgłosił się po odbiór dowodu. Policjanci po kilku minutach byli na miejscu, jednak 48-latek zdążył już wyjść. Funkcjonariusze ustali dane dotyczące ubioru mężczyzny. Chwilę później poszukiwany został zatrzymany na jednej z ulic Garwolina.

reklama


48-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

KPP Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama