reklama

Zmiana kierownika posterunku w Żelechowie

Opublikowano: 01 marzec 2024, 13:55 Kategoria Aktualności
żelechówpolicjaposterunek
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Ostatniego dnia lutego, podczas Sesji Rady Miejskiej w Żelechowie, odbyło się uroczyste pożegnanie Kierownika Posterunku Policji w Żelechowie Łukasza Rosłańca, który związku z odejściem na emeryturę zakończył pracę w żelechowskim posterunku.

Dziękując za służbę i współpracę z samorządem burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Żelechowie Danielem Kocielnikiem przekazali odchodzącemu ze służby kierownikowi słowa podziękowania.

- W związku z zakończeniem służby na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Żelechowie oraz przejściem na emeryturę składamy w imieniu lokalnego samorządu oraz wszystkich mieszkańców miasta i gminy Żelechów podziękowanie za sumienną pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego. Dziękując za zaangażowanie w wykonywane obowiązki życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – mówił burmistrz.  

reklama


Żegnający się ze służbą Łukasz Rosłaniec podziękował burmistrzowi Żelechowa i przewodniczącemu Rady za dobrą, przyjazną współpracę i wspieranie posterunku w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Podziękował także za współpracę i okazywaną pomoc w dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców radnym, sołtysom, dyrektorom szkół, kierownikom jednostek podległych, pracownikom urzędu oraz wszystkim tym, z którymi współpracował podczas pełnienia swojej służby.

Podczas sesji burmistrz powitał nowego Kierownika Posterunku Policji w Żelechowie asp. szt. Karola Cieślaka, życząc owocnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Żelechów.

zelechow.pl


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama