Reklama
Reklama

OSP Władysławów z nowym wozem

Kolejna jednostka OSP z Gminy Żelechów otrzymała samochód pożarniczy. Jednostka Ochotnicza Straż Pożarna Władysławów wzbogaciła się o średni samochód pożarniczy, zakupiony w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakup samochodu pożarniczego na potrzeby OSP Władysławów”. Zakupiony samochód to Renault Midlum 220 z napędem 4x2.
OSP Władysławów z nowym wozem

Autor: UMiG Żelechów

Koszt realizacji zadania wyniósł 190 000,00 zł. Zadanie współfinansowano ze środków z funduszu sołeckiego sołectwa Władysławów I oraz Władysławów II w łącznej kwocie 38 170,32 zł. W uroczystym przekazaniu samochodu wzięli udział Przewodniczący Rady Miejskiej w Żelechowie Michał Bogusz wraz z przedstawicielami rady, Burmistrz Żelechowa Krystyna Wieczorkiewicz, Zastępca Burmistrza Michał Szymaniuk, Skarbnik Gminy Beata Kosyra, Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Żelechowie Daniel Staniszewski, członkowie OSP we Władysławowie, mieszkańcy oraz lokalni przedsiębiorcy. Samochód został poświęcony przez ks. Jana Spólnego, proboszcza parafii Gończyce.

Druhowie z OSP wyrażali wdzięczność, gwarantując, że w ich jednostce nie brakuje osób z zapałem do społecznego działania, a otrzymany samochód będzie służył do ratowania życia i mienia ludzkiego. Zaangażowanie mieszkańców w uroczyste powitanie samochodu dowodzi, jak ważne dla lokalnej społeczności są działania strażników ochotników.

UMiG Żelechów

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A prezes? 14.12.2024 13:49
Prezes Gminny osp został zaproszony?

Do A prezes 14.12.2024 19:34
A prezes? 14.12.2024 13:49
Prezes Gminny osp został zaproszony?
Ludzie na mieście gadają, że go nie zaprosili. Kosyry go nie chciały zaprosić. Szybko zapomniały, że jednak Beatki po Mirce nie zwolnił tylko trzymał przez te lata.

Po co się pytam 13.12.2024 23:07
A ile ta straż ma wyjazdów???

bedok 14.12.2024 14:13
Chyba trochę tych wyjazdów mają. Na Wielkanoc , na Boże Ciało, na dożynki, na św. Floriana do Górek, na pogadankę z dziećmi do szkoły i pewnie jeszcze kilka razy z innych okazji. Na Owsiakową hucpę to chyba wiejskie straże nie jadą.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: No Treść komentarza: Nie wiem dlaczego Twój wizerunek nie został uwzględniony, skoro Twoje komentarze "bawią" czytelników od kilkunastu lat... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Górne limity to są dla robola i rolnika czyli najniższa krajowa bo oni są uważani jako bydło i niewolnicy do tyrania. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: Pan Jan Treść komentarza: mateusz Pinokio morawiecki sprzedawał nasz kraj w Brukseli bez zawahania, otworzył szeroko nasze granice na migrantów z całego świata i chciał wybudować 49 centrów integracji cudzoziemców w całym kraju, ten szkodnik powinien być pozbawiony naszego obywatelstwa i wydalony z kraju a Gargamel tzn kaczyński na to zezwalał, to są zdrajcy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:34 Źródło komentarza: Historyczne postacie na autobusach PKS Garwolin Autor komentarza: niegroźnie Treść komentarza: Jakże kruchy może być człowiek. Kto może niech pomoże - piątka dzieci, to skarb, ale mama jest tylko jedna. Życzę powrotu do sprawności i długich lat życia by cieszyć się także wnukami ! Może dawid k. ze Szpitala Południowego wsparłby... przepraszam za ten wtręt, ale trudno przejść obojętnie wobec potrzeb normalnych ludzi w konfrontacji ze złodziejstwem na stanowiskach branży medycznej. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:28 Źródło komentarza: Mama piątki dzieci walczy o powrót do zdrowia. Ruszyła akcja wsparcia dla mieszkanki gminy Łaskarzew
Reklama
Reklama