reklama

Uczniowie z Miastkowa Kościelnego najlepsi w prozdrowotnym festiwalu

Opublikowano: 20 maj 2023, 11:22 Kategoria Kultura
garwolinsanepidpssefestiwal piosenki o zdrowiu
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Kilkanaście zespołów zaprezentowało się podczas XXIX Festiwalu Piosenki o Zdrowiu organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Garwolinie.

W czwartek 18 maja na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, które wystąpiły w formule przeglądu. Młodych wykonawców podziwiał m.in. wicestarosta powiatu garwolińskiego Marek Ziędalski.

Uczniowie szkół z terenu naszego powiatu zaprezentowali się na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wczoraj. Spośród 12 zespołów, większość stanowiła te z kategorii klas I-V.

reklama


Jury w młodszej kategorii przyznało pierwsze miejsce Publicznej Szkole Podstawowej w Miastkowie Kościelnym. Drugie miejsce zajęli uczniowie ze PSP w Starym Goniwilku (gm. Żelechów), a trzecie z PSP w Trąbkach (gm. Pilawa). Zespoły z PSP w Zwoli (gm. Miastków Kościelny) oraz ZS nr 2 w Łaskarzewie odebrały wyróżnienia.

W gronie starszych uczestników (klasy VI-VIII) najwyżej ponowie oceniono występ młodzieży z PSP w Miastkowie Kościelnym. Drugie miejsce zajęli uczniowie z ZS nr 1 w Łaskarzewie, a trzecie z PSP w Zwoli (gm. Miastków Kościelny).

Nagrody wręczali starosta powiatu Mirosław Walicki i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie Dorota Brojek.

łk

fot. PSSE Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama