reklama

Nowy klip Wadora z Garwolina już w sieci [wideo]

Opublikowano: 16 listopad 2023, 16:14 Kategoria Kultura
garwolinwadordaniel jończyk
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się teledysk do utworu „Ty i ja”, autorstwa Wadora – obiecującego artysty z Garwolina. Reżyserem klipu jest Daniel Jończyk.

Wador będąc członkiem kolektywu Premade, tym razem w pojedynkę opowiada historię miłości, przyjaźni i zabawy, jednocześnie pisząc o zmaganiach z emocjonalnymi wyzwaniami. Utwór to prawdziwa mieszanka melancholii, euforii i refleksji, której towarzyszą chwytliwe melodie.

Teledysk do „Ty i Ja” jest efektem pasji, zaangażowania, kreatywności oraz przyjaźni- elementów, które definiują artystyczną podróż - Wadora. Jego teksty pełne są emocji, a melodyjne brzmienia wnoszą nowe światło do lokalnej sceny muzycznej, która chętnie wspiera młodych artystów.

To wyjątkowe dzieło zostało wizualnie uchwycone dzięki talentowi młodego reżysera również z Garwolina, znanego jako "inko.x". Daniel Jończyk, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, doskonale oddał esencję utworu, tworząc teledysk, który wciąga od pierwszych chwil. Piękne kadry oraz montaż, świetnie oddają klimat całego utworu.

reklama


mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama