reklama

Zaprojektuj logo na 100-lecie biblioteki

Opublikowano: 23 listopad 2023, 11:42 Kategoria Kultura
bibliotekakonkurs
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ogłasza konkurs na projekt loga/znaku graficznego przypadającego w 2024 jubileuszu 100-lecia Biblioteki (1924-2024).

Konkurs ma na celu wyłonienie pracy, która będzie stanowić wizualną identyfikację jubileuszu. Logo umieszczane będzie w publikacjach, na plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w Internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej i na gadżetach promocyjno-reklamowych. Powinno ono jednoznacznie kojarzyć się z obchodami 100-lecia Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim projekt trzeba dostarczyć do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie przy ulicy Nadwodnej 1. Przyjmowane będą tylko prace zapisane w pliku elektronicznym w formacie wektorowym (SVG ewentualnie wyeksportowanym do pliku PDF) na nośniku CD/DVD, pendrive.

reklama


Użyte w projekcie Fonty powinny zostać wymienione w dołączonym pliku tekstowym.

Termin składania prac upływa 15 grudnia. Nośnik powinien być oznaczony imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu komórkowego oraz adresem e-mail. Nagroda główna w konkursie to 500 zł.

Odnośnik do regulaminu oraz karty zgłoszeniowej

mat. pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama