reklama

baner projekt 

reklama

Snajper Sośninka z Pucharem Wójta Gminy Łaskarzew

Opublikowano: 19 lipiec 2021, 09:00 Kategoria Sport
gmina łaskarzewturniejkrzywdasnajper sośninka
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Tropikalne temperatury towarzyszyły uczestnikom Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew, który w sobotę odbył się w Krzywdzie.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią zameldowało się osiem zespołów. Zawody były rozgrywane w formule open, nie zabrakło zatem zespołów także z spoza naszego powiatu. Byli przedstawiciele powiatów otwockiego, mińskiego oraz Warszawy, a w składach drużyn byli nawet zagraniczni piłkarze.

Mecze rozgrywane były w dwóch czterozespołowych grupach. Do fazy pucharowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Mistrzami turnieju zostali nasi gracze KS Snajper Sośninka, którzy w wielkim finale pokonali LTMIX 2:0. W spotkaniu o brąz lepsza okazała się ekipa Wiktora, która wygrała z Kornishonami 1:0.

reklama


Królem strzelców trzema bramkami został Michał Dryński z LTMIX. Najlepszym bramkarzem został wybrany Mikołaj Kiliszek z Wiktora (jedna wpuszczona bramka), a MVP turnieju zawodnik Snajpera Mikołaj Wojciechowski, który swoja świetną postawą w bramce znacząco się przyczynił do wygranej swojej ekipy w turnieju.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i piłki, a najlepsze trzy dodatkowo medale. Nagrody wręczyły zastępca wójta gminy Łaskarzew Sylwia Szopa oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Monika Marciniak. Zawody sędziował Cezary Jóźwicki.

?Organizacja turnieju nie byłaby możliwa gdyby nie życzliwość i pomoc wielu wspaniałych osób. W szczególności dziękujemy Damianowi Richertowi (Wiceprezesowi klubu) oraz Dawidowi Puchalskiemu za wielką pomoc techniczna i obsługę bufetu.

Klub Sportowy Snajper Sośninka kieruje ukłony również w stronę Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Moniki Marciniak, Pani Janiny Szarek oraz Pana Wójta Gminy Łaskarzew za możliwość zorganizowania turnieju na boisku w Krzywdzie? ? czytamy w podsumowaniu turnieju, organizowanego przez KS Snajper Sośninka.

mat. pras., opr. łk

fot. KS Snajper


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama