reklama

baner projekt 

reklama

Sprzęgło Sosnowiec z Pucharem Starosty

Opublikowano: 26 marzec 2023, 18:56 Kategoria Sport
gmina łaskarzewsnajper sośninkafutsal
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Po raz ósmy Snajper Sośninka zorganizował Amatorski Turniej Futsalu o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. W hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej rywalizowało osiem drużyn.

W turnieju mogli grać jedynie zawodnicy niegrający w klubach (wyjątek stanowili oldboye i gracze z rocznika 2005 i młodsi). Łącznie rozegrano 18 spotkań.

Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego trafia w ręce Sprzęgła Sosnowiec. W wielkim finale gracze Sprzęgła pokonali Wisłę Podwierzbie po rzutach karnych 1:1 (k. 4:3). W meczu o miejsce III po zaciętym boju 2:1 Żabieniec wygrywa z Tłokowiskiem. Ponadto zagrały zespoły Męczy nas piłka, Żak Team, Turyści Choiny i Wolni Strzelcy.

reklama


Królem Strzelców z 6 bramkami został Arkadiusz Gontarz z Żabieńca. Najlepszym Bramkarzem został Andrzej Gontarz z Żabieńca, a MVP Turnieju został Łukasz Paciorek ze Sprzęgła Sosnowiec.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a ekipy, które znalazły się na podium otrzymały też medale i piłki. Nagrody wręczyli wicestarosta powiatu Marek Ziędalski i zastępca wójta gminy Łaskarzew Sylwia Szopa . Zawody sędziowali Cezary Józwicki i Olaf Woder.

„Dziękujemy drużynom, które pokazały się z bardzo dobrej strony na placu gry, ale również poza nim. Choć nie brakowało emocji, to zdecydowanie zwyciężyła przede wszystkim dobra zabawa i integracja. Wszyscy jesteście wygranymi. Dziękujemy za wielką pomoc Damianowi Richertowi, który był sędzią stolikowym. Z kolei bufet przygotowali Panowie Jaś i Karol Rusak, a uzbierane środki z bufetu w całości zostaną przeznaczone na dzieci grające w KS Snajper Sośninka. Zarząd KS Snajper serdecznie dziękuje Panu Staroście Powiatu Garwolińskiego Mirosławowi Walickiemu za objęcie turnieju swoim patronatem. Dziękujemy też Panu Wicestaroście Markowi Ziędalskiemu, który był wielkim orędownikiem organizacji tego turnieju i uczestniczył w zawodach. Słowa podziękowań kierujemy również w stronę władz Gminy Łaskarzew, a także Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej za możliwość zorganizowania tego turnieju w Hali Sportowej w Woli Łaskarzewskiej” – podsumowują organizatorzy.

łk za Snajper Sośninka

fot. Snajper S.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama