reklama

baner projekt 

reklama

Zdrowie punktuje w II lidze

Opublikowano: 21 listopad 2023, 14:16 Kategoria Sport
zdrowie garwolinfutsal
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zwycięstwo na wyjeździe oraz remis na własnym parkiecie. To dorobek piłkarzy Zdrowia Garwolin w ostatnich dwóch spotkaniach II Polskiej Ligi Futsalu.

Po porażce w pierwszym meczu z Elite Futsal Team Ząbki 6:9, nasi udali się do miejscowości Barciany. Wyprawa na Mazury, mimo okrojonego składu, okazała się udana. Zdrowie wygrało z miejscowym Jurandem 8:5. Hat-trickiem popisał się Kacper Zalewski. Na listę strzelców wpisywali się ponadto bramkarz Dominik Pusek, Kacper Kowalczyk, Damian Matysiak i Wojciech Jonczak.

Skład Zdrowia:  Dominik Pusek, Wojciech Mikulski, Kacper Zalewski, Kacper Kowalczyk, Michał Zalewski, Damian Zalewski, Wojciech Jonczak.

reklama


W niedzielę Zdrowie podejmowało AZS AWF Warszawa. Spotkanie zakończyło się remisem 7:7 (3:2), mimo że gospodarze prowadzili już 6:3. Ponownie trzy gole zaliczył Zalewski, po dublet sięgnął Przemysław Alot, po trafieniu zaliczyli Filip Wojtaś i Dawid Domarecki.

Skład Zdrowia: Dominik Pusek, Wojciech Mikulski, Kacper Zalewski, Kacper Kowalczyk, Przemysław Alot, Damian Matysiak, Filip Wojtaś, Dawid Domarecki, Szymon Kaczyński, Marcin Makulec.

Podopieczni Marcina Makulca zajmują w tabeli 5. miejsce. W niedzielę zespół z Garwolina zagra na wyjeździe z Mazurem Karczew.

łk

fot. Zdrowie Garwolin


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz