poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:43
Reklama
Reklama

Zgłoś się do ligi halowej

Miłośnicy halowej odmiany piłki nożnej, którzy nie zgłosili się do Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej, mogą spróbować swoich sił Osieckiej Lidze Halowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada. Rozgrywki ruszą w grudniu. - Turniej rozgrywany na zasadzie ligi, 10 drużyn, każdy z każdym. Mecze będą odbywały się w niedziele przez około trzy miesiące na hali sportowej w Osiecku. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, wpisowe 500 zł, na opłacenie hali i sędziego. Organizator nie czerpie zysków, chodzi o zabawę ? mówi Łukasz Cichecki, jeden z organizatorów.

 

Zgłoszenia, który przyjmuje Krzysztof Jabłoński, przyjmowane są do 28 listopada. Kontakt: 513-340-783, [email protected].

Więcej szczegółów o OLH na www.olh.futbolowo.pl i facebooku.

opr. łk


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama