poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:22
Reklama
Reklama

Kolejne potrącenie na pasach

Wczoraj popołudniu na przejściu dla pieszych na Al. Legionów doszło potrącenia pieszej. Na szczęście młoda dziewczyna nie ucierpiała w zdarzeniu. Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 na przejściu dla pieszych na Al. Legionów.  - Kobieta kierująca samochodem volvo, na przejściu dla pieszych potrąciła młoda dziewczynę. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na kierowcę za spowodowanie kolizji nałożono mandat i punkty karne.

red.

fot. KSO


Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach

Kolejne potrącenie na pasach


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zofia 08.02.2019 13:07
A ludzie i tak zamiast rowerować i piechocić dla własnego bezpieczeństwa,wybudowanym oddzielnym chodnikiem pchają się na szosę.

Marek 08.02.2019 10:12
Kierujący tak zap!@#$lają, że często nie mogą zatrzymać się na odcinku 100m i to w terenie zabudowanym. Więc o czym tu mowa? Wszyscy zgodnie twierdzą, że jeżdżą Szybko, ale bezpiecznie. I takie są tego efekty.

wuj 07.02.2019 06:35
Na torach pociąg ma pierwszeństwo bo kierowcy łatwiej się zatrzymać . Tak samo jest w sytuacji kierowca -pieszy . Pieszy może zatrzymać się na odcinku 0.0 do 0.5 m a kierowca od 10 do 30 m w zależności od prędkości ,stanu nawierzchni jak i chwili gdy zobaczy pieszego . To jest problem . Danie pieszemu pierwszeństwa powoduje że z tego prawa korzysta i skutki są jakie są czyli śmierć ,kalectwo i odpowiedzialność kierowcy w sytuacji gdy nie miał wpływu na zdarzenie .

Marley 06.02.2019 08:39
Temat wraca niestety jak bumerang, a nawet najtańsza wersja aktywnego przejścia dla pieszych prawdopodobnie poprawiłaby bezpieczeństwo o jakieś 10-350 razy (https://euroasfalt.pl/pl/products/zebra-standard-aktywne-przejscia-dla-pieszych/) o uratowanym choćby 1 życiu nie wspominając :( Niestety to są inwestycje, które ciężko efektownie, na 45 nożyczek plus pleban otworzyć i włodarzom bardziej opłacają się milionowe kredyty na turboinwestycje często chybione i przepłacone - ale co tam. Praktycznie każde przejście na Kościuszki od tego przy Orlenie i dalej w dół miasta powinno CO NAJMNIEJ tak wyglądać jak na filmiku - a to jest najuboższa wersja. Plus oczywiście policja ścigająca smartfonowe zombie wgapione w ekran, czy to na przejściu, czy za kierownicą. Oby nie były potrzebne kolejne nieszczęścia zanim urzędasy się otrząsną i zaczną zajmować tym za co im płacimy.

rab 06.02.2019 06:46
Żadne oświetlenie nie pomoże jak jest wyłączone ,a w centrum już od dawna tak jest ,że oświetlenie uliczne włączane jest jak zrobi się dobrze ciemno (30 minut za późno).

ja 03.02.2019 21:02
LAMPY LED!!! PRZED NIECIEPLINEM ZAŁOŻONE WIDNO JAK W DZIEŃ.

Michałł 03.02.2019 11:08
Nawet na tych zdjęciach widać, że jest ciemno. Dołożyć do tego często lekkomyślność pieszych i jazdę kierowców, którym się wydaje, że będąc za kierownicą są panami świata i mogą jeździć jak im się podoba i mamy gotowy przepis na takie wypadki.

Dek 02.02.2019 06:39
Co to się dzieje potrącane są same młode dziewczyny.

Ja 01.02.2019 16:34
To chyba ul. Kościuszki jest?

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama