poniedziałek, 22 czerwca 2026 05:33
Reklama
Reklama

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie policjantów, którzy w sumie w policji przepracowali blisko sto lat. Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnali się : asp. szt. Leszek Solarczyk ? Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, asp. szt. Ryszard Kamiński ? Technik Kryminalistyki Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, asp. szt. Robert Władziński ? Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

Wymienionych pożegnał komendant powiatowy insp. Iwona Czarnocka oraz I zastępca mł. insp. Krzysztof Kędziorek. Żegnani policjanci usłyszeli od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie oraz otrzymali podziękowania, w których mogli  przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.  

Asp. szt. Leszek Solarczyk ? do służby został przyjęty 01.02.1994r. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji KSP Warszawa. Od 20.08.1995r.  rozpoczął pracę w garwolińskiej jednostce. Pracował na stanowisku policjanta w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Od 01.04.1999r został mianowany na stanowisko policjanta rewiru dzielnicowych KPP w Garwolinie, a 01.11.2006 objął na stanowisko dzielnicowego w Gminie Górzno. Następnie od 03.10.2016r został kierownikiem Rewiru Dzielnicowych KPP w Garwolinie, które to stanowisko pełnił do dziś.

Asp. szt. Ryszard Kamiński ? do służby został przyjęty 01.02.1984r. Od samego początku związany jest z garwolińską jednostką. W dniu 01.08.1989 został mianowany na stanowisko technika kryminalistyki, które to stanowisko pełnił do dziś.

Asp. szt. Robert Władziński ? do służby został przyjęty 16.10.1985r. W garwolińskiej jednostce rozpoczął pracę 01.08.1987r na stanowisku policjanta plutonu patrolowo ? interwencyjnego, a następnie pracował w Komisariacie Policji w Miastkowie Kościelnym oraz Żelechowie. Od 01.01.2007r ponowie objął stanowisko w KPP w Garwolinie, a od 12.11.2007r został dzielnicowym w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie, które to stanowisko pełnił do dziś.

Podczas dotychczasowej służby, policjanci zostali odznaczeni medalami za długoletnia służbę w policji.

KPP Garwolin


Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę

Kolejni policjanci odeszli na emeryturę


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Wojtek63 Treść komentarza: Po wygranych barażach awans do III ligi polskiej sezonu 2026/27 uzyskały: Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0) u siebie ze Stomilem Olsztyn. Grom Nowy Staw 1:0 (0:0) u siebie z Polonią Chodzież. Stilon Gorzów Wielkopolski 0:0 rz.k 3:1 na wyjeździe z Rakowem II Częstochowa. Moravia Morawica 1:0 (1:0) na wyjeździe z Beskidem Andrychów. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:41 Źródło komentarza: Sezon pełen emocji zakończony spadkiem. Statystyki Wilgi Garwolin Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: TAK OGROMNE podwyżki w Garwolinie za wodę i ścieki jest dla pani Burmistrz i Rady Miasta na czele z Przewodniczącym nie jest ważną sprawą ? Może tym bardziej się zajmiecie zanim non stop balować!!!!! Żaden z radnych nie otrzyma żadnego kolejnego poparcia. Po kadencji burmistrz żaden też niech nie ośmiela się startować na fotel burmistrza! Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:32 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: apopis Treść komentarza: Sroki i wrony i gawrony! Jedna ich śpiewka: kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać tak jak ony! Hipokryzja wylewa się dalej niż tam gdzie dopływa rzeka Wilga. Jak można traktować takich poważnie? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Mieszkaniec Garwolina Treść komentarza: Pani Kurowska, społeczeństwo Garwolina żąda aby lekarze miejscowego szpitala udostępnili do wiadomości publicznej swoje oświadczenia majątkowe. Jako podatnicy mamy prawo wiedzieć na co idą nasze składki Data dodania komentarza: 21.06.2026, 18:57 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama