poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:35
Reklama
Reklama

Czad na os. Żwirki i Wigury. Ewakuacja mieszkańców

Kolejny raz w bloku na osiedlu Żwirki i Wigury stwierdzono stężenie tlenku węgla. Strażacy zarządzili ewakuację mieszkańców jednej klatki. Zgłoszenie do strażaków dotarło ok. godz. 18.30. W bloku, w którym stwierdzana w ostatnich tygodniach stężenie tlenku węgla, ponownie pojawił się czad. Na miejscu zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe.

Mieszkańcy jeden klatki zostali ewakuowani.

Łukasz Korycki


Czad na os. Żwirki i Wigury. Ewakuacja mieszkańców

Czad na os. Żwirki i Wigury. Ewakuacja mieszkańców

Czad na os. Żwirki i Wigury. Ewakuacja mieszkańców

Czad na os. Żwirki i Wigury. Ewakuacja mieszkańców


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

to jest czad 06.03.2019 08:27
a nie take take

ja 06.03.2019 07:26
Gaz a nie czad.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama