Zbiórka krwi odbywa się w całej Polsce ? między innymi w jednostkach wojskowych, komendach policji czy straży pożarnej, a także w regionalnych punktach krwiodawstwa.
Po raz kolejny w zbiórkę krwi będą mogli się także włączyć mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Tym razem akcji honorowego krwiodawstwa zostanie przeprowadzona 20 marca od godziny 9:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie (ul. Stacyjna 23).
mat.pras./oprac. red.



Napisz komentarz
Komentarze