poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:59
Reklama
Reklama

Internet bez tajemnic dla mieszkańców Miastkowa Kościelnego

Do wyboru jest aż siedem różnych modułów szkoleniowych ? tak, aby każdy mógł znaleźć to, co go interesuje i czego potrzebuje. W Miastkowie Kościelnym ruszają bezpłatne szkolenia. Gmina czeka na zgłoszenia!  We wrześniu ubiegłego roku wójt gminy Miastków Kościelny Jerzy Jaroń podpisał umowę w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 na szkolenia  rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu grantowego pn. ?Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego?. Osoby powyżej 25. roku życia będą mogły wziąć udział w jednym z siedmiu bezpłatnych modułów szkoleniowych: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w sieciach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową (blog), Rolnik w sieci i Kultura w sieci.

Dzięki przystąpieniu do projektu mieszkańcy gminy Miastków Kościelny będą mieli szansę rozwinąć kompetencje cyfrowe oraz poszerzyć umiejętności korzystania z Internetu w tym z e-usług publicznych.

Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele, w wymiarze 12 godzin (po 6 godzin dziennie). Każdy uczestnik 12-osobowej grupy na czas szkolenia będzie miał zapewniony komputer z dostępem do Internetu oraz materiały szkoleniowe. Podczas zajęć zapewniony będzie serwis kawowy i obiad.

Po realizacji projektu sprzęt komputerowy zostanie przekazany do szkół prowadzonych przez gminę.

Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać na stronie internetowej urzędu gminy www.miastkowkoscielny.pl 

red.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

swiatowid 04.06.2019 09:14
mieszkańcy nie mają internetu ale się szkolą jak go uzywać :D beka - ale dobre i to władze nadal nie rozumieja że bez zapewnienia jakiegokolwiek łącza będzie du.a blada zbita zero inwestycji na tym terenie

Kamikadze 16.03.2019 22:31
Szkoda tylko, że kodeks ruchu drogowego dla mieszkańców powiatu garwolińskiego nadal pozostaje nieodkrytą księgą pełną tajemnic.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama