poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:34
Reklama
Reklama

Promocja "Nowej Piątki" w Górznie i Garwolinie

W województwie mazowieckim trwa akacja promująca rządowy program "Nowa Piątka". Busy z przedstawicielami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego pojawią się w najbliższą środę w Górznie. O spotkaniu informuje wójt gminy Górzno i zaprasza mieszkańców do wzięcia w nim udziału:  "27 marca 2019 r. (środa) o godz. 14.00 przy budynku Urzędu Gminy, odbędzie się spotkanie w związku z rządowym programem ?Nowa Piątka?.

Wojewoda Mazowiecki oraz Wicewojewodowie podróżują specjalnie oznakowanymi busami w trasy do mazowieckich miast i gmin, gdzie rozmawiają z mieszkańcami  o rozwiązaniach w ramach programu (500+ na pierwsze dziecko, obniżeniu oraz zwolnieniu z podatku PIT, odbudowie połączeń lokalnych, dodatkowej emeryturze)."

Aktualizacja, godz. 12.45. Wojewoda, zanim odwiedzi Górzno, przyjedzie do Garwolina. Tu na targowisku (godz. 9.30) przedstawi założenia nowych rządowych programów.

mat.pras./oprac. red.

fot. Mazowiecki Urząd Wojewódzki

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

cyc 25.03.2019 16:21
Jaro ma chore kolanko i dozywotnia opieke nad kotem. chop jest zajety i nie ma czasu na dyrdymaly.....

Korwin 25.03.2019 16:17
Tylko kulfony oddaka glos na pisiorow.

jaś 25.03.2019 15:35
... no bo młody człowiek po studiach to tylko kłopot dla władzy. Coś wie, czegoś oczekuje, ma jakieś poglądy, nie wiadomo jak zagłosuje, potrzebuje mieszkania i zamiast "inwestować" zaraz po średniej szkole w 500+ to się obija kilka lat na koszt rodziców.

tno 25.03.2019 14:38
Ludzie, kiedy zrozumiecie że kupują głosy płacąc za nie nie swoimi, ale waszymi pieniędzmi z podatków i innych danin. Zobaczcie ile wszystko podrożało w ostatnich latach. Żadne 500 czy 1000zł sprawy nie załatwi. To czysta propaganda. Dowód, gdy wasze dziecko idzie na studia i pojawiają się prawdziwe koszty, program 500 plus już nie działa bo dziecko skończyło 18 lat.

Grażyna 25.03.2019 10:31
Ciekawe czy będzie Pan Jarosław ? Czekamy z niecierpliwością.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno będziesz pierwszym który dostanie pozłacaną kaczkę taką z oddziału wewnętrznego czyli wyróżnienie godne intelektu. Może nawet pozłacany basen bo w nim byłoby dobre miejsce na te wywnętrzenia Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: śmichu Treść komentarza: Na pewno posłuchają tej oracji :))) Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie”
Reklama
Reklama