poniedziałek, 22 czerwca 2026 07:55
Reklama
Reklama

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Kilka minut przed 10 dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie zarządziła ewakuację. Powodem odór wydobywający się z kanalizacji. Ewakuację zarządzono przed godz. 10. ? Podjęłam takie kroki z powodu awarii skutkującej wydzielaniem się szkodliwych odorów z kanalizacji ? mówi w rozmowie z nami dyrektor szkoły Ewa Flaga.

Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej. ? Na miejscu jest także wóz operacyjny ? informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie. Strażacy po szkole poruszają się w aparatach oddechowych. Żaden z pracowników, ani uczniów nie uskarżał się na nudności.

W ZS nr 2 odbywał się dzisiaj strajk nauczycieli.

łk


Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór

Ewakuacja w Dwójce. Wyczuwalny odór


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Teodozja 13.04.2019 16:35
obsr...i się co dalej robić i stąd smród ."

henryk 09.04.2019 19:59
obsr...i się co dalej robić i stąd smród .

Adwokat 09.04.2019 16:17
Marley pewnie chciałby zostać nauczycielem, ale jego lenistwo lub brak zdolności uniemożliwiło zdobycie odpowiedniej wiedzy.

Marley 09.04.2019 11:22
Dziękuję Ci serdecznie za te szczere, płynące prosto z serca pozdrowienia. Miło spotkać w internetach tak sympatycznych i elokwentnych ludzi jak Ty (a to był sarkazm - wygoogluj sobie co to takiego). Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta: na przeszkodzie stoi moja wrodzona pracowitość. Podobnie jak około 3/4 (słownie: trzem czwartym) nauczycieli wrodzone lenistwo nie pozwala zrezygnować z tego graniczącego z misją i jakże wycieńczającego zawodu.

cieć 08.04.2019 20:14
Czego nie napiszecie wprost, że zapchała się kanalizacja i śmierdziało amoniakiem.

Euzebiusz 08.04.2019 15:48
brak mi foci z celebrytką nr 1 powiatu garwolskiego, Taka okazja się może się już nie nadarzyć

siłaczka 08.04.2019 14:41
Drogi Marleyu, co stoi na przeszkodzie byś znalazł się w tym zacnym gronie? Przeciez nikt Ci nie broni zostać nauczycielem, nie chciałbyś pracować tylko 3 godzinki dziennie? ( pytanie retoryczne- jeśli wiesz co to znaczy). Pozdrawiam Cie serdecznie

Piotr 08.04.2019 11:28
Pierwszy dzień strajku, w szkole głównie nauczyciele i nagle tak awaria? Wielki Brat nie śpi, a przecież Polska jest już krajem faszystkowskim.

Marley 08.04.2019 10:46
Był to zapewne odór lenistwa strajkujących obiboków.

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: ? Treść komentarza: a czy ty pamiętasz pochody? Obecność "niby nie obowiązkowa" w prl Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Do bedoka Treść komentarza: Bez jaj, Mentzen co miał udowodnić to udowodnił, czy jakoś tak.. tak czy inaczej warto się wybrać, ciągle narzekasz na gawrony. Trudno cię zrozumieć...taki jesteś tajemniczy. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:09 Źródło komentarza: Siedem Złotych Gawronów wręczonych podczas gali Dni Garwolina. „Prawdziwą wartość miasta tworzą ludzie” Autor komentarza: Obserwator Treść komentarza: Jak zwykle za tłum w korowodzie robiły szkoły tj. dzieci, młodzież i nauczyciele. Obecność niby nie obowiązkowa, jak to na 1 maja w latach 70 i 80 - tych. Największy stres mieli dyrektorzy, którzy do końca nie wiedzieli czy ich podopieczni i podwładni przyjdą. I tak co roku! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 04:44 Źródło komentarza: Barwny korowód na rozpoczęcie niedzielnego świętowania Autor komentarza: Adonis Treść komentarza: Niech dyr szpitala ponownie zrobi konferencję z Czarnkiem przed szpitalem mówiąc o 20 mln długu szpitala. Sam zarabiając bańkę z tego bankruta. I to jest tupet. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? Data dodania komentarza: 21.06.2026, 22:27 Źródło komentarza: Spór miliony dla szpitala. Starostwo i dyrektor SP ZOZ przedstawiają odmienne wersje wydarzeń
Reklama
Reklama